Staré stránky

Staré stránky SNA sú dostupné na adrese http://old.sna.sk.

Kalendárik

  «   Október   »  
  «   2017   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

meniny má Kristián


Zápis zo zasadania KBL SNA v Lučenci 10.02.2017

« Späť
Bezmotorové lietanie » Zápisy KBL SNA » Zápis zo zasadania KBL SNA v Lučenci 10.02.2017

Zápis zo zasadania KBL SNA dňa 10.02.2017 v Lu­čenci
(formát PDF, veľkosť 564,1 kB)

Prítomní: M. Divok, B. Jesenský, D. Jančík, T. Bobok, M. Szabo, E. Schuller, Z. Hrnčíriková

Hostia: T. Frátrik

Program:

  1. Otvorenie
  2. Voľba zapisovateľa
  3. Kontrola uznesenia z predchádzajúceho zasadania
  4. PMSR, PMSRj a MAM 2017
  5. Rekordy v bezmotorovom lietaní k 15.02.2017
  6. Slovenský pohár 2016 a CPS 2016 – vyhodnotenie
  7. Slovenský pohár 2017
  8. CPS 2017
  9. Najlepší športový výkon v SR v triede klub a ostatné v roku 2017
  10. Rôzne

 

  1. Otvorenie

    Predseda KBL SNA otvoril zasadnutie o 18:00 a privítal všetkých zúčastnených.

  2. Voľba zapisovateľa

    Za zapisovateľa bola zvolená Zuzana Hrnčíriková.

  3. Kontrola uznesenia z predchádzajúceho zasadnutia

    Predseda KBL SNA uskutočnil kontrolu uznesenia z predchádzajúceho zasadnutia. Bolo skonštatované, že uznesenia sú plnené priebežne.

    Členovia KBL SNA poverujú M. Divoka predložením žiadosti na zabezpečenie vetroňa klubovej triedy pre potreby reprezentácie SNA v BL na zasadnutí prezídia SNA.

  4. PMSR, PMSRj a MAM2017

    KBL SNA schvaľuje rozdelenie súťaží PMSR 2017 (klub a voľná trieda), MAM 2017 (klubová trieda) a PMSRj 2017, ktoré sa budú mať bodovať ako samostatné súťaže.
    Organizátor súťaže bude stavať tri gridy, samostatne pre každú triedu.
    Minimálny nálet účastníka PMSR je 100 hodín ako veliteľ.

  5. Rekordy v bezmotorovom lietaní k 15.02.2017

    KBL SNA schvaľuje nový ustanovený slovenský rekord zo dňa 01.01.2017 a prehľad rekordov k 15.02.2017.
    Vo voľnej triede (D-0), vo všeobecnej kategórií, jednosedadlová trieda (D-1), 3.1.4.j.3 Rýchlosť na trojuholníkovej trati 500 km:

    • 133,47 km/h, ustanovený na vetroň HpH 304M, dňa 01.01.2017, v Namíbií.

    Bolo konštatované, že ustanovenie rekordov sa bude schvaľovať jednotne k 31.12. v da­nom roku.

  6. Slovenský pohár 2016 a CPS 2016 – výsledky

    KBL SNA schvaľuje výsledky Slovenského pohára za rok 2016 (príloha č. 1) a CPS – slovenská a medzinárodná pre rok 2016 (príloha č. 2 a príloha č. 3).

  7. Slovenský pohár 2017

    KBL SNA schválila nové podmienky SP pre rok 2017. Do výsledkov SP sa budú zarátavať pre súťažiaceho dve súťaže zo všetkých súťaží v bezmotorovom lietaní, bez geografického obmedzenia. Súťažiam pridelila koeficienty nasledovne:

    FAI Súťaže I. kategórie = 1,2
    PMSR, PMRSj = 1,0
    Národné súťaže členov FAI = 0,9
    Predzávody FAI súťaží I. triedy = 0,9
    Miestne súťaže Pribinacup a FCC Gliding = 0,9
    Miestne súťaže Fatraglide a MAM = 0,7
    Ostatné súťaže = 0,5
  8. Celoslovenská plachtárska súťaž CPS pre rok 2017

    KBL SNA schválila podmienky Celoslovenská plachtárska súťaž CPS pre rok 2017. Pravidlá budú vypublikované na www.sna.sk.

  9. Najlepší športový výkon v SR v roku 2017

    KBL SNA vyhlasuje decentralizovanú súťaž o najlepší výkon v SR v roku 2017, vyhodnocovaný v triedach klub a ostatné.

    Podmienky:

    Trať: FAI trojuholníková trať minimálnej dĺžky 300 km
    Územie: štart a pristátie na území SR
    Termín: 01.01.2017 – 31.12.2017
    Let: vykonaný podľa pravidiel ustanovenia národného rekordu
    Prihlásenie letu: sk.gcup.eu
  10. Rôzne
    1. KBL SNA poverila D. Jančíka preverením možnosti výhodnejších podmienok poistenia vetroňov SNA.
    2. KBL SNA berie na vedomie informáciu od AK Prievidza, že v roku konania EGC 2019 nemajú kapacity na organizovanie aj PMSR 2019.

V Lučenci, 10. 02. 2017
Zapísala: Z. Hrnčíriková
Overil: M. Divok

 

 

Príloha č. 1 – Slovenský pohár 2016

Slovenský pohár 2016 – vyhodnotenie

1. Jurovic Martin – AK Bratislava 43. Žabka Jozef
2. Noga Tibor – SGC Martin 44. Mikula Elígius
3. Divok Maroš – AK Spišská Nová Ves 45. Jánoška Peter
4. Sobek František 46. Kacvinský Adam
5. Schuller Edmund 47. Zubák Jan
6. Kubovčík Viliam 48. Šimončic Stefan
7. Šabla Martin 49. Čagala Radoslav
8. Benedikovič Karol 50. Beňo Ľubomír
9. Hnáta Viktor 51. Beluško Ľubomír
10. Jesenský Branislav 52. Zubák Dusan
11. Straka Marek 53. Sitar Drahoš
12. Jakubčák Lubík 54. Pollák Samuel
13. Hlinka Jan 55. Vaňo Lubomir
14. Marcin Juraj 56. Pokorný Peter
15. Divok Jan 57. Posluch Samuel
16. Kovalčík Jan 58. Krak Rastislav
17. Gašparovič Peter 59. Arpáš Tibor
18. Kronek Daniel 60. Klepáč Peter
19. Sopirjak Jozef 61. Mlynárik Miroslav
20. Kožár Josef 62. Kutlák Jozef
21. Petro Roman 63. Seman Marek
22. Kuvik Ľubor 64. Žiak Peter
23. Szabo Marian ml. 65. Zelenaj Anton
24. Šnirc Martin 66. Židuliak Ľubomír
25. Somol Ludek 67. Sedmák Peter
26. Pecháč Filip 68. Hupka Peter
27. Surovčík Milan 69. Španiel Oldrich
28. Fürješ Martin 70. Keher Jan
29. Surovčík ml. Milan 71. Vaník Bohuslav
30. Jančík Dominik 72. Dvorský Richard
31. Šrank Miloš 73. Sulírová Antónia
32. Dudáš Jakub 74. Homola Ľudovít
33. Šamaj ml. Peter 75. Szabo Marian
34. Laho Benedikt 76. Smolka Daniel
35. Straka Marcel 77. Divoková Drahomíra
36. Černý Pavol 78. Matula Vojtech
37. Kromka Jan 79. Michalík František
38. Tapušík Milos 80. Puk Ján
39. Toman Martin 81. Sováková Petra
40. Benedikt Lukas 82. Štempel Miroslav
41. Necpal Martin 83. Kostelník Roman
42. Sidor Juraj 84. Lašo Tomáš

 

Príloha č. 2 – CPS 2016 – slovenská

Celoštátna plachtárska súťaž 2016 – slovenská

Poradie Body Priezvisko Meno Klub
1. 2680 Bobok Tomáš Prievidza
2. 2539 Šamaj Peter ml. Žilina
3. 2500 Čagala Radoslav Nitra
4. 2350 Hnáta Viktor Holíč
5. 2328 Jánčík Dominik Nitra
6. 2238 Straka Marek Trenčín
7. 2208 Ťapušík Miloš Nitra
8. 2171 Kožár Jozef Martin
9. 2023 Noga Tibor SGC Martin
10. 2004 Divok Ján Spišská Nová Ves
11. 2000 Niko Eduard Prievidza
12. 1946 Jesenský Branislav SGC Martin
13. 1933 Sobek František Prešov
14. 1885 Sidor Juraj Holíč
15. 1883 Jánoška Peter Nitra
16. 1882 Divok Maroš Spišská Nová Ves
17. 1869 Šabľa Martin Spišská Nová Ves
18. 1822 Smolka Daniel Prievidza
19. 1808 Ťapuška Miroslav Prievidza
20. 1761 Schuller Edmund Lučenec
21. 1752 Surovčik Milan Žilina
22. 1747 Surovčík Milan ml. Žilina
23. 1732 Černý Pavol SGC Martin
24. 1725 Hlinka Ján Martin
25. 1715 Jurovic Martin Bratislava
26. 1714 Kovalčík Ján Bratislava
27. 1711 Hupka Peter Nitra
28. 1704 Fürješ Martin SGC Martin
29. 1704 Beláková Gabriela Prievidza
30. 1702 Šrank Miloš Nové Zámky
31. 1673 Dudáš Kubo Prievidza
32. 1635 Laho Benedikt Trnava
33. 1574 Straka Marcel Nitra
34. 1531 Matula Vojtech Partizánske
35. 1530 Podhorny Milan Nitra
36. 1501 Kosulic Radek Holíč
37. 1497 Kacvinský Adam Poprad
38. 1491 Zabka Jozef Partizánske
39. 1476 Pecháč Filip Nitra
40. 1474 Dvorský Richard Holíč
41. 1472 Necpal Martin Trnava
42. 1456 Zubák Ján Partizánske
43. 1444 Szabó Marián Partizánske
44. 1435 Vašek Bohumil Partizánske
45. 1434 Pokorný Peter Bratislava
46. 1423 Zubák Dušan Partizánske
47. 1423 Šnirc Martin Nitra
48. 1414 Benedikt Lukas Trnava
49. 1412 Toman Martin Prešov
50. 1351 Šamaj Peter Žilina
51. 1349 Vaňo Ľubomír Partizánske
52. 1332 Zelenaj Anton Nové Zámky
53. 1320 Jurovic Juraj Bratislava
54. 1293 Šnirc Jozef Prievidza
55. 1292 Szabo Marian Partizánske
56. 1282 Gašparovič Peter SGC Martin
57. 1281 Štempeľ Miroslav Prešov
58. 1280 Španiel Oldřich Bratislava
59. 1247 Beluško Ľubomír Prešov
60. 1231 Kronek Daniel Nové Zámky
61. 1226 Seman Marek Prešov
62. 1217 Ziska Ivan Spišská Nová Ves
63. 1207 Vaník Slavo Očová
64. 1158 Mikula Eligius Trnava
65. 1149 Kutlák Jozef Prievidza
66. 1144 Homola Ľudovít Bratislava
67. 1140 Košťál Ján Holíč
68. 1116 Klepac Peter Nitra
69. 1113 Tutko Viliam Nitra
70. 1110 Mlynárik Miroslav Banská Bystrica
71. 1109 Jirků Miloslav Žilina
72. 1092 Divoková Drahuša Spišská Nová Ves
73. 1077 Posluch Samuel SGC Martin
74. 1062 Chabada Ivan Banská Bystrica
75. 1026 Sováková Petra Holíč
76. 1015 Benedikt Hugo Nitra
77. 1012 Hrnčírik Ján Trnava
78. 935 Greschner Marian Žilina
79. 886 Jagoš Ján Banská Bystrica
80. 854 Michalik Frantisek Trenčín
81. 822 Darnady Dávid Nitra
82. 821 Hornak Peter Senica
83. 794 Valjašek Milan Žilina
84. 789 Somol Luděk SGC Martin
85. 783 Sobek Jozef Prešov
86. 766 Šebesta Ján Holíč
87. 736 Neuhauser Petr Holíč
88. 728 Kažimír Dušan Prešov
89. 679 Kostelník Roman Trenčín
90. 655 Marinčák Martin Prešov
91. 615 Dado Juraj Prievidza
92. 575 Chupáň Stanislav Žilina
93. 568 Arpáš Tibor Nitra
94. 563 sidorova ivana Holíč
95. 549 ILLE Igor Senica
96. 539 Mihalkovič Martin Bratislava
97. 488 Markovič Gejza Prešov
98. 468 Studnický Pavol Holíč
99. 459 Jakubcak Lubik Poprad
100. 455 Klimko Marcel Bratislava
101. 453 Vitásek Oldrich Holíč
102. 439 Klein Pavol Nitra
103. 439 Kočiš Martin Holíč
104. 424 Zverko Igor Nitra
105. 403 Hacaj Michal Holíč
106. 399 Ondruš Peter Prievidza
107. 390 Usiak Peter Banská Bystrica
108. 385 Benovič Ján Holíč
109. 380 Horvát Miloš Bratislava
110. 334 Benedikovič Karol Air Sympatia
111. 312 Baláž Pavol Holíč
112. 298 Nosek Luboš Holíč
113. 280 Dobiaš Roman SGC Martin
114. 265 Dudáš Juraj Prievidza
115. 263 Berko Igor Spišská Nová Ves
116. 262 Rada Tomáš Holíč
117. 243 Pavlica Leoš Holíč
118. 234 Stoklasa Radim Banská Bystrica
119. 194 Šebesta Zdeněk Holíč
120. 193 Melzer Vlado Žilina
121. 189 Studienka Braňo Trenčín
122. 185 Sopko Fero Prešov
123. 167 Darmo Peter Prievidza
124. 162 Čulen štefan Holíč
125. 149 Leporis Roman Prievidza
126. 142 Ivanics Nikolas Nové Zámky
127. 141 Špaček Igor Holíč
128. 136 Horsák Jaromír Holíč
129. 125 Lukáč Michal Žilina
130. 116 Kralovenský Vladimír Nitra
131. 107 Herzánová Katarína Holíč

 

Príloha č. 3 – CPS 2016 – medzinárodná

Celoštátna plachtárska súťaž 2016 – medzinárodná

Poradie Body Priezvisko Meno Klub
1. 3690 b Fürješ Martin SGC Martin
2. 3351 b Sobek František Prešov
3. 3067 b Sobek Jozef Prešov
4. 2892 b Černý Pavol SGC Martin
5. 2680 b Bobok Tomáš Prievidza
6. 2539 b Šamaj ml. Peter Žilina
7. 2500 b Čagala Radoslav Nitra
8. 2381 b Benedikt Lukas Trnava
9. 2350 b Hnáta Viktor Holíč
10. 2328 b Jančík Dominik Nitra
11. 2253 b Sidor Juraj Holíč
12. 2238 b Straka Marek Trenčín
13. 2208 b Ťapušík Miloš Nitra
14. 2206 b Kožár Jozef Martin
15. 2190 b Petro Roman Nitra
16. 2073 b Noga Tibor SGC Martin
17. 2051 b Ťapuška Miroslav Prievidza
18. 2004 b Divok Ján Spišská Nová Ves
19. 2000 b Niko Eduard Prievidza
20. 1946 b Jesenský Branislav SGC Martin
21. 1883 b Jánoška Peter Nitra
22. 1883 b Belakova Gabriela Prievidza
23. 1882 b Divok Maroš Spišská Nová Ves
24. 1869 b Šabľa Martin Spišská Nová Ves
25. 1822 b Smolka Daniel Prievidza
26. 1785 b Schuller Edmund Lučenec
27. 1752 b Surovčik Milan Žilina
28. 1747 b Surovčík Milan ml. Žilina
29. 1725 b Hlinka Jan Martin
30. 1715 b Jurovic Martin Bratislava
31. 1714 b Kovalčík Jan Bratislava
32. 1711 b Hupka Peter Nitra
33. 1702 b Šrank Miloš Nové Zámky
34. 1673 b Dudáš Kubo Prievidza
35. 1635 b Laho Benedikt Trnava
36. 1574 b Straka Marcel Nitra
37. 1531 b Matula Vojtech Partizánske
38. 1530 b Podhorny Milan Nitra
39. 1513 b Sitár Drahoš Prievidza
40. 1501 b Kosulic Radek Holíč
41. 1497 b Kacvinský Adam Poprad
42. 1491 b Zabka Jozef Partizánske
43. 1476 b Pecháč Filip Nitra
44. 1474 b Dvorský Richard Holíč
45. 1472 b Necpal Martin Trnava
46. 1456 b Zubák Ján Partizánske
47. 1444 b Szabó Marián Partizánske
48. 1435 b Vašek Bohumil Partizánske
49. 1434 b Pokorný Peter Bratislava
50. 1423 b Zubák Dušan Partizánske
51. 1423 b Šnirc Martin Nitra
52. 1412 b Toman Martin Prešov
53. 1351 b Šamaj Peter Žilina
54. 1349 b Vaňo Ľubomír Partizánske
55. 1332 b Zelenaj Anton Nové Zámky
56. 1320 b Jurovic Juraj Bratislava
57. 1293 b Šnirc Jozef Prievidza
58. 1292 b Szabo Marian Partizánske
59. 1282 b Gašparovič Peter SGC Martin
60. 1281 b Štempeľ Miroslav Prešov
61. 1280 b Španiel Oldřich Bratislava
62. 1255 b Darnady Dávid Nitra
63. 1247 b Beluško Ľubomír Prešov
64. 1231 b Kronek Daniel Nové Zámky
65. 1226 b Seman Marek Prešov
66. 1217 b Ziska Ivan Spišská Nová Ves
67. 1207 b Vaník Slavo Očová
68. 1158 b Mikula Eligius Trnava
69. 1156 b Ondruš Peter Prievidza
70. 1149 b Kutlák Jozef Prievidza
71. 1144 b Homola Ľudovít Bratislava
72. 1140 b Košťál Jan Holíč
73. 1116 b Klepac Peter Nitra
74. 1113 b Tutko Viliam Nitra
75. 1110 b Mlynárik Miroslav Banská Bystrica
76. 1109 b Jirků Miloslav Žilina
77. 1092 b Divoková Drahuša Spišská Nová Ves
78. 1077 b Posluch Samuel SGC Martin
79. 1062 b Chabada Ivan Banská Bystrica
80. 1037 b Leporis Roman Prievidza
81. 1026 b Sováková Petra Holíč
82. 1015 b Benedikt Hugo Nitra
83. 1012 b Hrnčírik Ján Trnava
84. 935 b Greschner Marian Žilina
85. 935 b sidorova ivana Holíč
86. 886 b Jagoš Ján Banská Bystrica
87. 854 b Michalik Frantisek Trenčín
88. 821 b Hornak Peter Senica
89. 794 b Valjašek Milan Žilina
90. 789 b Somol Luděk SGC Martin
91. 766 b Šebesta Jan Holíč
92. 736 b Neuhauser Petr Holíč
93. 728 b Kažimír Dušan Prešov
94. 679 b Kostelník Roman Trenčín
95. 655 b Marinčák Martin Prešov
96. 615 b Dado Juraj Prievidza
97. 575 b Chupáň Stanislav Žilina
98. 568 b Arpáš Tibor Nitra
99. 549 b ILLE Igor Senica
100. 539 b Mihalkovič Martin Bratislava
101. 488 b Markovič Gejza Prešov
102. 468 b Studnický Pavol Holíč
103. 459 b Jakubcak Lubik Poprad
104. 455 b Klimko Marcel Bratislava
105. 453 b Vitásek Oldrich Holíč
106. 439 b Klein Pavol Nitra
107. 439 b Kočiš Martin Holíč
108. 424 b Zverko Igor Nitra
109. 403 b Hacaj Michal Holíč
110. 390 b Usiak Peter Banská Bystrica
111. 385 b Benovič Ján Holíč
112. 380 b Horvát Miloš Bratislava
113. 334 b Benedikovič Karol Air Sympatia
114. 312 b Baláž Pavol Holíč
115. 298 b Nosek Luboš Holíč
116. 280 b Dobiaš Roman SGC Martin
117. 265 b Dudáš Juraj Prievidza
118. 263 b Berko Igor Spišská Nová Ves
119. 262 b Rada Tomáš Holíč
120. 243 b Pavlica Leoš Holíč
121. 234 b Stoklasa Radim Banská Bystrica
122. 194 b Šebesta Zdeněk Holíč
123. 193 b Melzer Vlado Žilina
124. 189 b Studienka Braňo Trenčín
125. 185 b Sopko Fero Prešov
126. 167 b Darmo Peter Prievidza
127. 162 b čulen štefan Holíč
128. 142 b Ivanics Nikolas Nové Zámky
129. 141 b Špaček Igor Holíč
130. 136 b Horsák Jaromír Holíč
131. 125 b Lukáč Michal Žilina
132. 116 b Kralovenský Vladimír Nitra
133. 107 b Herzánová Katarína Holíč

« Späť

zverejnené: 29.03.2017 | aktualizované: 25.04.2017 | počet zobrazení: 1808

počet prístupov od 19.01.2016: 100084
počet prístupov dnes: 16