Kalendár

« Späť
Kalendár

Kalendár 2018

 

Zasadnutia volených orgánov

február 2018 Zasadnutie prezídia SNA  
23.03.2018 Zasadnutie prezídia SNA (v predvečer Konferencie) Žilina
24.03.2018 Konferencia SNA (po starom Plénum) Žilina

 

Školenia, preskúšania a kurzy
leteckého a parašutistického personálu SNA

február 2018 Teoretické skúšky žiakov pre získanie preukazu SPL a BPL Prievidza
09.03.2018 Obnovovaci seminár pre FI (S) (v popoludňajších hodinách) Slavnica
10.03.2018 IMZ VLP a letových inšpektorov SNA Slavnica
10.03.2018 IMZ vedúcich technikov „F“ pracovísk SNA Slavnica
11.03.2018 Preskúšanie inštruktorov a inšpektorov parašutizmu Slavnica
17.03.2018 Preskúšanie inštruktorov a inšpektorov parašutizmu Nitra
18.03.2018 Preskúšanie inštruktorov a inšpektorov parašutizmu Košice
06.04. – 07.04.2018
13.04. – 14.04.2018
Kurz baličov hlavných padákov Žilina

 

Letecké dni a verejné podujatia

01.06.2018 Deň polície, armádnych a záchranných zložiek Prievidza
02.06.2018 Deň detí na LZTR Boleráz
22.06. – 24.06.2018 5. Slet československých letadel Boleráz
október Šarkanšou Prievidza
30.09.18 Šarkaniáda – letecké modely Holíč
13.10.18 Šarkaniáda Boleráz

 

Motorové lietanie

25.05. – 27.05.2018 26. ročník Memoriál Ivana Hudeca v leteckej rally Boleráz
15.06. – 17.06.2018 2. ročník Porovnávacia medziklubová súťaž v presnom lietaní Slavnica
29.06. – 01.07.2018 42.ročník Let Strážovskou hornatinou v leteckej rally Slavnica
06.07. – 08.07.2018 5th International CESSNA-Meeting at the Airfield in Jena-Schöngleina (EDBJ) Jena-Schöngleina, Nemecko (www.edbj.de)
13.07. – 15.07.2018 Otvorené 26. Majstrovstvá Slovenskej republiky v leteckej rally Slavnica
29.07. – 04.08.2018 Oficiálny tréning 21st FAI WORLD RALLY FLYING CHAMPIONSHIP 2018 Slavnica
05.08. – 11.08.2018 21st FAI WORLD RALLY FLYING CHAMPIONSHIP 2018 Slavnica
07.09. – 09.09.2018 20. Majstrovstvá Slovenskej republiky v presnom lietaní Slavnica
10.11.2018 Zatváranie neba nad LZTR Boleráz

 

Bezmotorové lietanie

13.01. – 20.01.2018 FAI World Sailplane Grand Prix Championship 2018 Vitacura, Chile (www.sgp.aero)
14.02. – 15.10.2018 Celoročná medziklubová súťaž Nitriansky trojboj Nitra
(airportnitra­.sk/sk/nit.html)
30.03. – 07.04.2018 Pribina Cup 2018 Nitra (www.pribinacup.sk)
08.04. – 19.04.2018 Medzinárodné plachtárske preteky FCC – Gliding 2018 Prievidza
28.04. – 07.05.2018 Fatraglide 2018 Martin (www.fatraglide.sk)
12.05. – 20.05.2018 Glide Challenge Cup GSS – KSS PRIEVIDZA Prievidza
26.05. – 03.06.2018 Šarišcup Gliding 2018 AK Sabinov (www.sariscup.com)
10.06. – 23.06.2018 PMSR 2018 + Predzávod FAI EGC 2019 Prievidza
30.06. – 15.07.2018 Memoriál A. Makarenka 2018 Partizánske (www.freefly.sk/makarenko)
08.07. – 21.07.2018 35. FAI Majstrovstvá sveta, klub, std., 15m Óstrow Wielkopolski, Poľsko
28.07. – 11.08.2018 35. FAI Majstrovstvá sveta, 18m, voľná, 20m viacsedadlová Příbram, ČR (www.wgc2018.cz)
25.07. – 02.08.2018 Junior Camp Nitra (aviatik.webno­de.sk/juniorcam­p/a2018/)
27.07. – 11.08.2018 Plachtársky kemp pri TMA Bratislava Boleráz
02.08. – 05.08.2018 Juniori v dvojsedadlovkách Boleráz
03.08. – 11.08.2018 Majstrovstvá SR 2018 juniorov do 25 rokov Nitra
(pmsrj2018.pri­binacup.sk)
03.08. – 11.08.2018 Majstrovstvá SR 2018 juniorov do 23 rokov Nitra
(pmsrj2018.pri­binacup.sk)
29.08. – 02.09.2018 Septembrová cena Boleráz
29.08. – 02.09.2018 Septembrová cena Junior Boleráz

 

Balónové lietanie

31.05. – 03.06.2018 Balloon Jam, fiesta Brno (ČR)
02.05. – 05.08.2018 Rajecká Balónová fiesta Rajecké Teplice
07.08. – 11.08.2018 3rd FAI Women's World Hot Air Balloon Championship Naleczow (Poľsko)
18.08. – 26.08.2018 23rd FAI World Hot Air Balloon Championship Gross – Siegharts (Rakúsko)
24.08. – 26.08.2018 Balóny nad Telčí, fiesta Telč (ČR)
12.09. – 16.09.2018 4th FAI Junior World Hot Air Balloon Championship Wloclawek (Poľsko)

 

Parašutizmus

02.03. – 03.03.2018 Majstrovstvá SR v FS v tunelovom lietaní HURRICANE FACTORY
05.05.2018 Para Bowling / I. kolo SL Spišská Nová Ves
19.05.2018 Junior cup Slavnica
25.05.2018 SPEED STAR 2018 – Open Nitra
09. – 10.06.2018 Baničov pohár 2018 Boleráz
07.07.2018 Memoriál L. Platka / II. kolo SL Prešov
20.07. – 21.7.2018 Majstrovstvá SR (Podľa ponuky a výberového konania)
03.08. – 4. 8.2018 Majstrovstvá SR Očová
august Junior cup Slavnica
14. – 15. 9.2018 Majstrovstvá Slovenska (Podľa ponuky a výberového konania)
01.09.2018 Cassovia Košice
október COMPACT Cup / III. a IV. kolo SL Spišská Nová Ves
10. – 15.04.2018 1st FAI European Indoor Skydiving Championships 2018 Bergen (Nórsko)
08. – 10.06.2018 World CUP series / Round 1 Rijeka (Croatia)
22. – 24.06.2018 World CUP series / Round 2 Lesce (Slovenia)
03. – 07.07.2018 7th FAI World Canopy Piloting Championships Wroclaw (Polsko)
27. – 29.07.2018 World CUP series / Round 4 Belluno (Italy)
10. – 21.08.2018 MS CISM Szolnok (Maďarsko)
24. – 31.08.2018 35th FAI World Freefall Style and Accuracy Landing Championships Montana (Bulharsko)
07. – 09.09.2018 World CUP series / Round 5 Thalgau (Rakúsko)

 

Letecké modelárstvo

01.01. – 31.01.2018 Tréning a práca s mládežou RC letisko Častá
01.01. – 31.01.2018 RC Letka Košice – Tréningové lety rôznych kategórií Modelárske letisko RC Letky Košice v Rozhanovciach
01.01. – 31.01.2018 Tréning Letisko Martin
06.01.2018 Novoročný hod. Letisko LMK Očová
06.01.2018 Tréning F1N Dubnica nad Váhom – telocvičňa CVČ
13.01.2018 Tréning – 1 „Práca s talentovanou mládežou“ Sedlice
27.01.2018 Tréning – 2 „Práca s talentovanou mládežou“ Sedlice
28.01.2018 Tréning F1N Dubnica nad Váhom – telocvičňa CVČ
03.02.2018 SlovakIndoor 2018 Spoločenský dom Viničné, Cintorínska 11, 900 23 Viničné
17.02.2018 Prešovská zimná liga hádzadiel, 21. ročník Prešov – letisko
17.02.2018 Dubnický putovný pohár – 7. ročník Dubnica nad Váhom – Mestská športová hala
18.02.2018 Tréning – 4 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
24.02.2018 Memorial Miroslava Bučka Piešťany hala Gymnázium
03.03.2018 Tréning RC modelov Dubnica nad Váhom – letisko klubu
03.03.2018 GeeBee Cup Humenné telocvična ZŠ Laborecká Humenné
10.03.2018 Liga hádzadiel, 39. ročník Prešov – letisko
10.03.2018 Tréning F5J Žilina Hôrky
11.03.2018 Tréning – 5 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
24.03.2018 Prešovské hádzadlá 2018, 17. ročník Prešov – letisko
24.03.2018 II.ročníkJarne nitrianske vetrone Nitra, letisko Velke. Janikovce
24.03.2018 Tréning F5J Žilina Hôrky
24.03. – 25.03.2018 GeeBee Cup Bratislava Bratislava, Športová hala Slovnaft
25.03.2018 Tréning – 6 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
30.03. – 01.03.2018 II. ročník bitky o Bošácku pálenicu Lysica, Bezovec, Ostrý Vrch
30.03.2018 Cena VSŽ Košice
31.03.2018 Veľkonočné polietanie Dubnica nad Váhom – letisko klubu
07.04. – 08.04.2018 Klubový seriál F3F MK Záhorie Pecková, Ostry vrch
07.04.2018 Košická jarná Košice
07.04.2018 Veľkonočný pohár 2018 – halová ZŠ telocvičňa Trenčianska Turná
14.04.2018 Prešovská jar, 33. ročník Prešov – letisko
14.04. – 15.04.2018 Seriál Majstrovstiev Slovenska v F3F Prešov – Chmeľov/Pečovská Nová Ves
15.04.2018 Tréning – 7 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
21.04. – 22.04.2018 MK Záhorie F3F Pecková, Ostry vrch
21.04.2018 Klubový tréning RC modelov Dubnica nad Váhom – letisko klubu
28.04. – 29.04.2018 Medzinárodná súťaž modelov F3J Holíč
28.04.2018 seriál M SR, voľné modely kat. F1A, F1B – 1. kolo Prešov – letisko
28.04.2018 Košická vrana Košice
29.04.2018 seriál M SR, voľné modely kat. F1A, F1B – 2. kolo Prešov – letisko
30.04.2018 Výročie oslobodenia Dubnice nad Váhom Dubnica nad Váhom
01.05.2018 Košický upútanec Košice
01.05.2018 Rybárske preteky mládeže Slavnica – rybníky
04.05. – 06.05.2018 Otváranie Neba Častá 2018 RC letisko Častá
05.05.2018 Kamenický historik VII.ročník Kamenica nad Cirochou
05.05.2018 Memoriál Milana Minárika, 22. ročník, HEC – SVK 1 Prešov – letisko
05.05. – 06.05.2018 Seriál M-SR F3F Bezovec, Bošáca, Ostrý Vrch
05.05. – 06.05.2018 Seriál majstrovstiev Slovenka RC M2 a F3A Modelárske letisko Grajciar
05.05.2018 Okresná súťaž malých voľných modelov + 1. kolo Krajskej ligy hádzadiel letisko Trenčín – Biskupice
06.05.2018 Tréning – 8 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
08.05.2018 Košický svah Košice – okolie
12.05.2018 Nemcovsky kabinacik letisko Nemcovce
12.05.2018 Klubový tréning RC modelov Dubnica nad Váhom – letisko klubu
12.05. – 13.05.2018 F5J SNV Spišká Nová Ves
12.05. – 13.05.2018 Súťaž F3J, Pohár mesta Holíč Letisko Holíč
19.05.2018 RC Letka Košice – Jar 2018 / F5J400 seriálové kolo Modelárske letisko RC Letky Košice v Rozhanovciach
19.05. – 20.05.2018 Seriál majstrojstiev Slovenska F3A a RC M2 Očová 2018 Letisko LMK Očová
19.05.2018 Súťaž antických modelov Dunajská Streda – Letisko Malé Blahovo
26.05.2018 Tréning – 9 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
26.05. – 27.05.2018 Klubový seriál F3F MK Záhorie Pecková, Ostry vrch
26.05.2018 Košické hádzadlo Košice
26.05. – 27.05.2018 1.ročník Bošácka slivka Bošáca
26.05.2018 Krajská súťaž malých voľných modelov + 2 .kolo Krajskej ligy hádzadiel letisko Trenčín – Biskupice
01.06.2018 MDD Aeroklubu Slavnica Slavnica – letisko
02.06.2018 II. ročník Medzinarodne stretnutie priaznivcov historickych modelov lietadiel Nitra, letisko Velke. Janikovce
02.06.2018 MDD – deti naši nástupcovia Dubnica nad Váhom – letisko klubu
02.06. – 03.06.2018 F5J Zvolen Očová
09.06. – 10.06.2018 XXVIII.ROČNÍK PPP MESTA DOBŠINÁ DOBŠINSKÝ KOPEC – GUGEL
09.06. – 10.06.2018 Memoriál Jozefa Gábriša Žarnovica
09.06. – 10.06.2018 MSR upútaných akrobatických modelov Žarnovica
09.06. – 10.06.2018 S-MSR upútaných modelov Žarnovica
09.06.2018 Holíčské aerovleky Letisko Holíč
09.06. – 10.06.2018 OBRY 2018 letisko JASNÁ
16.06.2018 Memoriál Rudolfa Andogu XIV.ročník Kamenica nad Cirochou
16.06.2018 Let pod Vihorlatom XIV. ročník Kamenica n/C
17.06.2018 Tréning – 10 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
23.06. – 24.06.2018 RC Letka Košice – Seriál Majstrovstiev Slovenska kategórie F5J Modelárske letisko RC Letky Košice v Rozhanovciach
23.06. – 24.06.2018 F5J Košice Rozhanocve
23.06.2018 Majstrovstvá SR malých voľných modelov F1G, F1H, F1K letisko Prešov – Nižná Šebastová
24.06.2018 M SR, voľných modelov kat. H, A3, P30 Prešov – letisko
30.05. – 01.06.2018 Klubový seriál F3F MK Záhorie Pecková, Ostry vrch
30.06.2018 Letné celodenné lietanie Dubnica nad Váhom – letisko klubu
30.06.2018 F5J Tréning Žilina Hôrky
07.07.2018 Pohoda Airshow 2018 Dunajská Streda – Letisko Malé Blahovo
07.07. – 08.07.2018 Eurotour F5J, Intertour, Pohár mesta Holíč Letisko Holíč
12.07. – 15.07.2018 Air Grill Častá 2018 RC letisko Častá
14.07.2018 Močenské pastorále Močenok
14.07.2018 Žilinské aerovleky Letisko Horky
14.07. – 15.07.2018 Serial MR SR F3F Svahy Liptova, príp. Gugel
15.07.2018 Tréning – 11 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
16.07. – 17.07.2018 INTERTOUR FAI F5J 2018, Contest Eurotour F5J 2018 Slavnica – letisko
19.07. – 20.07.2018 Trnava Cup F5J Trnava – Boleráz
21.07. – 22.07.2018 World Challenge Trnava F5J Boleráz
04.08. – 05.08.2018 Seriálová súťaž MaSR F3F Bezovec, Lysica, Ostrý Vrch
04.08.2018 Csemadok Cup VIII.ročník Kamenica nad Cirochou
04.08. – 05.08.2018 14. MAJSTROVSTVÁ SR HISTORICKÝCH RC MODELOV Letisko LMK Očová
05.08.2018 Tréning F5J Žilina Hôrky
11.08.2018 Modelársky deň exibície všetkých druhov modelov Holíč
11.08. – 12.08.2018 Lietame pre radosť , stretnutie modelárov všetkých kategórií Letisko LMK Očová
11.08. – 12.08.2018 I. ročník Nitriansky uputanec Nitra
11.08. – 12.08.2018 MS F5J400 – alti Malacky – Gajary
18.08.2018 Tréning – 12 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
18.08.2018 IMI Nitra CUP Nitra, letisko Velke Janikovce
18.08. – 19.08.2018 RC Letka Košice – Seriál Majstrovstiev Slovenska F3F Dobšinský kopec – Gugel
18.08.2018 9. ročník Sariske kridlo letisko Zborov
25.08.2018 Memoriál Michala Dorka, 5. ročník Prešov – letisko
25.08. – 26.08.2018 Klubový seriál F3F MK Záhorie Pecková, Ostry vrch
26.08.2018 Tréning – 13 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
26.08.2018 Letecký deň Slavnica Slavnica – letisko
29.08.2018 Kojšovka cup Košice – okolie
31.08. – 02.08.2018 RC Letka Košice – Noc na letisku 2018 Modelárske letisko RC Letky Košice v Rozhanovciach
01.09. – 02.09.2018 Košický retro svah Košice – okolie
01.09. – 02.09.2018 Litteam cup Vzletová a pristávacia plocha Tekovský Hrádok
01.09.2018 Memoriál Pavla Lukácsa Dunajská Streda – Letisko Malé Blahovo
07.09. – 09.09.2018 WC/EC ID12633 Slovakia Open F3F 2018 Donovaly
08.09. – 09.09.2018 Humenské účko Humenné
08.09. – 09.09.2018 Humenské účko F2B Humenné
08.09.2018 Modely nad Sliačom Letisko Sliač
08.09. – 09.09.2018 Seriál majstrojstiev Slovenska F3A a RC M2 Nitra 2018 Neverice
08.09. – 09.09.2018 F5J Liptovský Mikuláš Gôtovany
08.09. – 09.09.2018 Malokarpatský pohár – 8 ročnik letisko Dubová
15.09. – 16.09.2018 XIV.ročník Memorialu Rudolfa Andogu Dobšinský kopec – GUGEL
15.09.2018 Obri v ťahu nad Očovou Letisko LMK Očová
15.09.2018 Krajská liga hádzadiel – 3. kolo + A3 letisko Trenčín – Biskupice
16.09.2018 Tréning – 14 „Práca s talentovanou mládežou“ Prešov – letisko
16.09.2018 Podpolianske aerovleky Letisko LMK Očová
22.09. – 23.09.2018 Klubový seriál F3F MK Záhorie Pecková, Ostry vrch
22.09.2018 9.ročník Memorial bratov Kopacikovcov Močenok
22.09.2018 Holíčsky trojboj Holíč
22.09.2018 F3A v Svätom Jure Bratislava, letisko Svätý Jur
22.09.2018 RCXXL METAKOV CUP Spišská Nová Ves Modelárska dráha letiska Aeroklubu Spišská Nová Ves
29.09. – 30.09.2018 Serialova sutaz Bezovec, Bošáca, Ostry vrch
29.09.2018 Klubový tréning RC modelov Dubnica nad Váhom – letisko klubu
05.10. – 07.10.2018 Rozlúčka s letom Častá 2018 RC letisko Častá
06.10.2018 Memoriál Jožka Hudáka, 28. ročník Prešov – letisko
06.10. – 07.10.2018 Ringmaster Fly-A-Thon XI. ročník Slovensko
06.10.2018 II. ročník Jesenna Nitra Nitra, letisko Velke Janikovce
06.10.2018 RC Letka Košice – Jeseň 2018 / F5J400 seriálové kolo Modelárske letisko RC Letky Košice v Rozhanovciach
06.10.2018 Fúka, poďme so šarkanmi lietať Dubnica nad Váhom – letisko klubu
06.10.2018 Krajská liga hádzadiel – 4. kolo + A3 letisko Trenčín – Biskupice
07.10.2018 Košická jeseň Košice
13.10.2018 Tréning – 15 „Práca s talentovanou mládežou“ Sedlice
15.10. – 16.10.2018 XIV. ROČNÍK MEMORIALU RUDOLFA ANDOGU DOBŠINSKY KOPEC – GUGEL
20.10.2018 Jesenné polietanie s grilovačkou Dubnica nad Váhom – letisko klubu
10.11.2018 Prešovská jeseň, 31. ročník Prešov – letisko
10.11.2018 M SR, voľných modelov kat. V Prešov – letisko
17.11.2018 Klubový tréning hádzadiel Dubnica nad Váhom – telocvičňa CVČ
01.12.2018 Mikulášsky pohár 2018 – halová ZŠ telocvičňa Trenčianska Turná
08.12.2018 Piešťanská vianočná hala Piešťany hala Gymnázium
29.12.2018 27. ročník Večianskych halových modelov a 8. ročník Memoriálu Karola Rybeckého Športová hala SOUCH Šaľa – Veča
30.12.2018 Silvestrovské polietanie Častá RC letisko Častá
31.12.2018 Rozlúčka s rokom 2018 Dubnica nad Váhom – letisko klubu

« Späť

zverejnené: 19.01.2016 | aktualizované: 03.05.2018 | počet zobrazení: 39242

Súvisiace články: 1 - 2 / 2

Kalendár 2017

zverejnené: 23.01.2018 | aktualizované: 23.01.2018 | počet zobrazení: 1570

Kalendár 2016

zverejnené: 18.01.2017 | aktualizované: 18.01.2017 | počet zobrazení: 5371

počet prístupov od 19.01.2016: 159817
počet prístupov dnes: 7