Kalendárik

  «   September   »  
  «   2019   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

meniny má Konštantín


Staré stránky

Staré stránky SNA sú dostupné na adrese http://old.sna.sk.

CPS 2017 (výsledky)

Obsah:

Zápis z elektronického hlasovania KBL SNA dňa 16.01.2018
(formát PDF, veľkosť 710,0 kB)

Celoštátna plachtárska súťaž 2017 – medzinárodná

CPS 2017 – medzinárodná – vyhodnotenie
(formát PDF, veľkosť 141,1 kB)

Poradie Body Priezvisko Meno Aeroklub
1. 3207 Černý Pavol SGC Martin
2. 3020 Benedikt Lukas Trnava
3. 2427 Straka Marek Trenčín
4. 2358 Sitár Drahoš Prievidza
5. 2342 Jančík Dominik Nitra
6. 2277 Kožár Jozef Martin
7. 2161 Divok Maroš Spišská Nová Ves
8. 2140 Divok Ján Spišská Nová Ves
9. 2110 Arpáš Tibor Nitra
10. 2010 Kovalčík Jan Bratislava
11. 1904 Somol Luděk SGC Martin
12. 1901 Jurovic Martin Bratislava
13. 1896 Jánoška Peter Nitra
14. 1895 Sidor Juraj Holíč
15. 1892 Surovčík Milan ml. Žilina
16. 1889 Bobok Tomáš Prievidza
17. 1815 Podhorny Milan Nitra
18. 1810 Sobek František Prešov
19. 1791 Vašek Bohumil Partizánske
20. 1788 Belakova Gabriela Prievidza
21. 1754 Studienka brano Trenčín
22. 1727 Šnirc Jozef Prievidza
23. 1712 Ťapušík Miloš Nitra
24. 1704 Zubák Ján Partizánske
25. 1647 Peško Jozef Nitra
26. 1615 Šamaj Peter ml. Žilina
27. 1596 Fürješ Martin SGC Martin
28. 1595 Schuller Edmund Lučenec
29. 1589 Laho Benedikt Trnava
30. 1582 Surovčik Milan Žilina
31. 1568 Sedlák Andrej Nitra
32. 1565 Šabľa Martin Spišská Nová Ves
33. 1552 Jesenský Branislav SGC Martin
34. 1527 Šamaj Peter Žilina
35. 1523 Noga Tibor SGC Martin
36. 1484 Hupka Peter Nitra
37. 1478 Pokorný Peter Bratislava
38. 1476 Posluch Samuel SGC Martin
39. 1474 Szabó Marián Partizánske
40. 1470 Smolka Daniel Prievidza
41. 1454 Mikulas Erik Partizánske
42. 1442 Tutko Viliam Nitra
43. 1430 Seman Marek Prešov
44. 1402 Pecháč Filip Nitra
45. 1384 Belianský Miroslav Partizánske
46. 1359 Vaňo Ľubomír Partizánske
47. 1358 Kromka Ján ml. Poprad
48. 1352 Chupáň Stanislav Žilina
49. 1351 Horňák Jožko Air Sympatia
50. 1351 Bajana Ivan Martin
51. 1344 Divoková Viktória Spišská Nová Ves
52. 1341 Šiška Šimon SGC Martin
53. 1334 ILLE Peter Žilina
54. 1328 Čagala Radoslav Nitra
55. 1321 Dudáš Kubo Prievidza
56. 1321 Kotvas Ivan Nitra
57. 1303 Vyšný Juraj Senica
58. 1291 Gábriš Rene Partizánske
59. 1285 Hnáta Viktor Holíč
60. 1278 Greschner Marian Žilina
61. 1272 Kosulic Radek Holíč
62. 1265 Dado Juraj Prievidza
63. 1257 Kacvinský Adam Bratislava
64. 1252 Sopirjak Jozef Košice
65. 1236 Beluško Ľubomír Prešov
66. 1217 Španiel Oldřich Bratislava
67. 1204 Kronek Daniel SGC Martin
68. 1202 Šrank Miloš Nové Zámky
69. 1201 Zelenaj Anton Nové Zámky
70. 1190 Zubák Dušan Partizánske
71. 1178 Vaník Slavo Očová
72. 1168 Hornak Peter Senica
73. 1139 Liška Štefan Trnava
74. 1132 Valjašek Milan Žilina
75. 1131 mach miloš Trnava
76. 1118 Pavlinský Jozef Prešov
77. 1114 Ziska Ivan Spišská Nová Ves
78. 1089 Hrnčírik Ján Trnava
79. 1087 Klein Pavol Nitra
80. 1087 Szabóová Natália Partizánske
81. 1084 Kosák Stanislav Trnava
82. 1081 Matula Vojtech Partizánske
83. 1073 Košťál Jan Holíč
84. 1055 Toman Martin Prešov
85. 1054 ILLE Igor Senica
86. 1038 Jakubcak Lubik Poprad
87. 1018 Jagoš Ján Banská Bystrica
88. 1007 Mach Miloš Nové Zámky
89. 1005 Lašo Tomáš Martin
90. 985 Dudáš Juraj Prievidza
91. 967 Klepac Peter Nitra
92. 967 Mlynárik Miroslav Banská Bystrica
93. 941 Dúc Jozef Nitra
94. 932 Chabada Ivan Banská Bystrica
95. 906 Ťapuška Miroslav Prievidza
96. 887 Šnirc Martin Nitra
97. 887 Hrčka Zdeno Trnava
98. 887 Ondruš Peter Prievidza
99. 865 Baláž Pavol Holíč
100. 826 Niko Eduard Prievidza
101. 777 Kubička Rado Trnava
102. 750 Kostelník Roman Trenčín
103. 718 Rebroš Pavol Bratislava
104. 694 Marinčák Martin Prešov
105. 681 Dvorský Richard Holíč
106. 679 Homola Ľudovít Bratislava
107. 675 Rizzi Alberto Holíč
108. 652 Kubán Marek Bratislava
109. 635 Dobiaš Roman SGC Martin
110. 634 Jirků Miloslav Žilina
111. 632 Čech Igor Bratislava
112. 617 Šebesta Zdeněk Holíč
113. 610 Puffler Miroslav SGC Martin
114. 567 Michalik Frantisek Trenčín
115. 565 Mikula Eligius Trnava
116. 565 Darnady Dávid Nitra
117. 555 Zverko Igor Nitra
118. 515 Kočvara Vladimír Holíč
119. 501 Kažimír Dušan Prešov
120. 475 Berko Igor Spišská Nová Ves
121. 475 Procházka Stanislav Holíč
122. 468 Sobek Jozef Prešov
123. 457 Neuhauser Petr Holíč
124. 433 Šimončič Štefan Bratislava
125. 426 Lukáč Michal Žilina
126. 391 Štempeľ Miroslav Prešov
127. 378 Vyletel Jozef Očová
128. 375 Leporis Roman Prievidza
129. 307 Usiak Peter Banská Bystrica
130. 297 Gawron Miroslav Holíč
131. 295 Nazarej Pavol Prešov
132. 291 Studený Peter Žilina
133. 287 Repka Martin Nitra
134. 252 Hacaj Michal Holíč
135. 252 Zaťko Adam Nitra
136. 243 Knaze Vladimir Partizánske
137. 234 Špaček Igor Holíč
138. 225 Čambalová Janka Holíč
139. 222 Ševčík Libor Holíč
140. 221 Studnický Pavol Holíč
141. 221 Šebesta Jan Holíč
142. 216 Rosner Alexander Prešov
143. 209 Keher Janík Prievidza
144. 174 Ťapušík Marián Nitra
145. 167 Gašparovič Peter SGC Martin
146. 154 Sidorova Ivana Holíč
147. 150 Čambala Marcel Holíč
148. 149 Nosek Luboš Holíč

Celoštátna plachtárska súťaž 2017 – slovenská

CPS 2017 – slovenská – vyhodnotenie
(formát PDF, veľkosť 225,0 kB)

Poradie Body Priezvisko Meno Aeroklub
1. 2342 Jančík Dominik Nitra
2. 2277 Kožár Jozef Martin
3. 2161 Divok Maroš Spišská Nová Ves
4. 2140 Divok Ján Spišská Nová Ves
5. 2110 Arpáš Tibor Nitra
6. 2010 Kovalčík Jan Bratislava
7. 1906 Straka Marek Trenčín
8. 1901 Jurovic Martin Bratislava
9. 1896 Jánoška Peter Nitra
10. 1895 Sidor Juraj Holíč
11. 1892 Surovčík Milan ml. Žilina
12. 1889 Bobok Tomáš Prievidza
13. 1843 Benedikt Lukas Trnava
14. 1815 Podhorny Milan Nitra
15. 1791 Vašek Bohumil Partizánske
16. 1788 Belakova Gabriela Prievidza
17. 1754 Studienka brano Trenčín
18. 1731 Somol Luděk SGC Martin
19. 1712 Ťapušík Miloš Nitra
20. 1704 Zubák Ján Partizánske
21. 1647 Peško Jozef Nitra
22. 1615 Šamaj Peter ml. Žilina
23. 1596 Fürješ Martin SGC Martin
24. 1589 Laho Benedikt Trnava
25. 1582 Surovčik Milan Žilina
26. 1568 Sedlák Andrej Nitra
27. 1565 Šabľa Martin Spišská Nová Ves
28. 1552 Jesenský Branislav SGC Martin
29. 1527 Šamaj Peter Žilina
30. 1523 Noga Tibor SGC Martin
31. 1509 Sobek František Prešov
32. 1484 Hupka Peter Nitra
33. 1478 Pokorný Peter Bratislava
34. 1476 Posluch Samuel SGC Martin
35. 1474 Szabó Marián Partizánske
36. 1470 Smolka Daniel Prievidza
37. 1454 Mikulas Erik Partizánske
38. 1442 Tutko Viliam Nitra
39. 1430 Seman Marek Prešov
40. 1402 Pecháč Filip Nitra
41. 1359 Vaňo Ľubomír Partizánske
42. 1358 Kromkajr Ján Poprad
43. 1352 Chupáň Stanislav Žilina
44. 1351 Horňák Jožko Air Sympatia
45. 1344 Divoková Viktória Spišská Nová Ves
46. 1341 Šiška Šimon SGC Martin
47. 1334 ILLE Peter Žilina
48. 1330 Schuller Edmund Lučenec
49. 1328 Čagala Radoslav Nitra
50. 1321 Dudáš Kubo Prievidza
51. 1321 Kotvas Ivan Nitra
52. 1303 Vyšný Juraj Senica
53. 1285 Hnáta Viktor Holíč
54. 1278 Greschner Marian Žilina
55. 1272 Kosulic Radek Holíč
56. 1265 Dado Juraj Prievidza
57. 1257 Kacvinský Adam Bratislava
58. 1252 Sopirjak Jozef Košice
59. 1236 Beluško Ľubomír Prešov
60. 1217 Španiel Oldřich Bratislava
61. 1204 Kronek Daniel SGC Martin
62. 1202 Šrank Miloš Nové Zámky
63. 1201 Zelenaj Anton Nové Zámky
64. 1190 Zubák Dušan Partizánske
65. 1178 Vaník Slavo Očová
66. 1168 Hornak Peter Senica
67. 1149 Gábriš Rene Partizánske
68. 1140 Bajana Ivan Martin
69. 1139 Liška Štefan Trnava
70. 1132 Valjašek Milan Žilina
71. 1131 Mach Miloš Trnava
72. 1118 Pavlinský Jozef Prešov
73. 1114 Ziska Ivan Spišská Nová Ves
74. 1089 Hrnčírik Ján Trnava
75. 1087 Klein Pavol Nitra
76. 1087 Szabóová Natália Partizánske
77. 1084 Kosák Stanislav Trnava
78. 1081 Matula Vojtech Partizánske
79. 1076 Belianský Miroslav Partizánske
80. 1073 Košťál Jan Holíč
81. 1055 Toman Martin Prešov
82. 1054 ILLE Igor Senica
83. 1038 Jakubcak Lubik Poprad
84. 1018 Jagoš Ján Banská Bystrica
85. 1007 Mach Miloš Nové Zámky
86. 985 Dudáš Juraj Prievidza
87. 967 Klepac Peter Nitra
88. 967 Mlynárik Miroslav Banská Bystrica
89. 941 Dúc Jozef Nitra
90. 932 Chabada Ivan Banská Bystrica
91. 887 Šnirc Martin Nitra
92. 887 Hrčka Zdeno Trnava
93. 887 Ondruš Peter Prievidza
94. 865 Baláž Pavol Holíč
95. 777 Kubička Rado Trnava
96. 750 Kostelník Roman Trenčín
97. 718 Rebroš Pavol Bratislava
98. 694 Marinčák Martin Prešov
99. 681 Dvorský Richard Holíč
100. 679 Homola Ľudovít Bratislava
101. 675 Rizzi Alberto Holíč
102. 652 Kubán Marek Bratislava
103. 638 Sitár Drahoš Prievidza
104. 635 Dobiaš Roman SGC Martin
105. 634 Jirků Miloslav Žilina
106. 632 Čech Igor Bratislava
107. 617 Šebesta Zdeněk Holíč
108. 610 Puffler Miroslav SGC Martin
109. 567 Michalik Frantisek Trenčín
110. 565 Mikula Eligius Trnava
111. 565 Darnady Dávid Nitra
112. 561 Šnirc Jozef Prievidza
113. 555 Zverko Igor Nitra
114. 515 Kočvara Vladimír Holíč
115. 501 Kažimír Dušan Prešov
116. 475 Berko Igor Spišská Nová Ves
117. 475 Procháska Stanislav Holíč
118. 468 Sobek Jozef Prešov
119. 457 Neuhauser Petr Holíč
120. 449 Ťapuška Miroslav Prievidza
121. 433 Šimončič Štefan Bratislava
122. 426 Lukáč Michal Žilina
123. 391 Štempeľ Miroslav Prešov
124. 378 Vyletel Jozef Očová
125. 375 Leporis Roman Prievidza
126. 307 Usiak Peter Banská Bystrica
127. 297 Gawron Miroslav Holíč
128. 295 Nazarej Pavol Prešov
129. 291 Studený Peter Žilina
130. 287 Repka Martin Nitra
131. 252 Hacaj Michal Holíč
132. 252 Zaťko Adam Nitra
133. 243 Knaze Vladimir Partizánske
134. 234 Špaček Igor Holíč
135. 225 Čambalová Janka Holíč
136. 222 Ševčík Libor Holíč
137. 221 Studnický Pavol Holíč
138. 221 Šebesta Jan Holíč
139. 216 Rosner Alexander Prešov
140. 209 Keher Janík Prievidza
141. 174 Ťapušík Marián Nitra
142. 167 Gašparovič Peter SGC Martin
143. 154 sidorova ivana Holíč
144. 150 Čambala Marcel Holíč
145. 149 Nosek Luboš Holíč
146. 121 Lašo Tomáš Martin

Celoštátna plachtárska súťaž 2017 – juniorská

CPS 2017 – juniorská – vyhodnotenie
(formát PDF, veľkosť 103,1 kB)

Poradie Body Priezvisko Meno Aeroklub
1. 1892 Surovčík Milan ml. Žilina
2. 1476 Posluch Samuel SGC Martin
3. 1384 Belianský Miroslav Partizánske
4. 1351 Bajana Ivan Martin
5. 1344 Divoková Viktória Spišská Nová Ves
6. 1341 Šiška Šimon SGC Martin
7. 1291 Gábriš Rene Partizánske
8. 1257 Kacvinský Adam Bratislava
9. 1087 Szabóová Natália Partizánske
10. 681 Dvorský Richard Holíč
11. 652 Kubán Marek Bratislava
12. 295 Nazarej Pavol Prešov
13. 252 Zaťko Adam Nitra

Celoštátna plachtárska súťaž 2017 – ženská

CPS 2017 – ženská – vyhodnotenie
(formát PDF, veľkosť 95,7 kB)

Poradie Body Priezvisko Meno Aeroklub
1. 1788 Beláková Gabriela Prievidza
2. 1344 Divoková Viktória Spišská Nová Ves
3. 1087 Szabóová Natália Partizánske
4. 225 Čambalová Janka Holíč
5. 154 Sidorová Ivana Holíč

« Späť

zverejnené: 17.01.2019 | aktualizované: 17.01.2019 | počet zobrazení: 2061

počet prístupov od 19.01.2016: 298716
počet prístupov dnes: 59