Staré stránky

Staré stránky SNA sú dostupné na adrese http://old.sna.sk.

Kalendárik

  «   November   »  
  «   2017   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

meniny má Emília


Strieborný plachtársky odznak FAI

« Späť
FAI » Odznaky, medaily, diplomy » Strieborný plachtársky odznak FAI

V tomto dokumente sú dva zoznamy držiteľov odznaku Strieborný plachtársky odznak FAI:

  1. Zoznam členov AK SR, držiteľov odznaku Strieborný plachtársky odznak FAI do 31.12.1992
  2. Zoznam členov SNA , držiteľov odznaku Strieborný plachtársky odznak FAI od roku 1993

 

Zoznam členov AK SR, držiteľov odznaku

Strieborný plachtársky odznak FAI do 31.12.1992

Číslo Meno pilota Aeroklub Rok vydania
1 / 4 Poliaček Pavol AK Žilina 1942
14 / 5 Špirňák Michal AK Partizánske 1942
/ 6 Téžer Aladár SNA 1942
/ 7 Pagáč Štefan SNA 1942
2 / 8 Kopáčik Jozef AK Žilina 1942
/ 9 Bukovinský Zoltán SNA 1943
3 / 14 Glesk Jozef AK Žilina 1946
4 /16 Slamka Rudolf AK Bratislava 1946
5 / 20 Pleško Štefan AK Bratislava 1946
6 / 21 Zábrodský Jozef AK Bratislava 1946
7 / 22 Buchta Milan AK Žilina 1946
8 / 23 Šmehýl Gustáv AK Žilina 1946
9 / 24 Marendiak Slavomír AK Partizánske 1946
10 / 25 Klein Bartolomej AK Žilina 1946
11 / 26 Kubinský Július AK Žilina 1946
12 / 27 Budík Ján AK Žilina 1946
/ 40 Mičík Ivan SNA 1947
16 / 44 Lípa Milan AK Bratislava 1947
17 / 47 Vávrová Eva AK Bratislava 1947
21 / 82 Maňka Tomáš AK Bratislava 1947
62 Budík Vladimír AK Žilina 1948
97 / 142 Sitta Ľudovít AK Trnava 1949
98 / 143 Patrik Ján Svit 1949
99 / 144 Gajarský Ján Plachtárska škola Straník 1949
100 / 145 Slíž Milan AK Žilina 1949
149 Pazdírek Miloslav AK Prešov 1950
154 Višňovec Ján AK Žilina 1950
203 Novotný Jaroslav AK Bratislava 1949
228 Kendera Ondrej AK Bratislava 1949
308 Šenk Rudolf AK Košice 1950
310 Kozlovský Rudolf AK Košice 1950
328 Markovič Gejza AK Prešov 1950
329 Hrebenár Ivan AK Prešov 1950
330 Gaál Ondrej AK Prešov 1950
398 Královič Anton AK Banská Bystrica 1955
546 Kovalčíková Nadežda AK Bratislava 1954
601 Koreň Ivan AK Bratislava 1952
603 Hudoba Ondrej AK Banská Bystrica 1953
605 Haváč Rudolf AK Nitra 1953
606 Mikulec Karol AK Nitra 1953
621 Rudnický Miroslav AK Banská Bystrica 1953
627 Krajčovič Pavel AK Nové Zámky 1953
655 Skácel Ladislav AK Žilina 1953
656 Pavčo Valent AK Žilina 1953
663 Filo Albín AK Banská Bystria 1953
673 Kovačovič Ján AK Trnava 1953
674 Stach Pavel AK Trnava 1953
675 Vnuk Ivan AK Trnava 1953
680 Dolejš Otto AK Nitra 1953
715 Chyba Juraj AK Bratislava 1953
723 Kirner Viliam AK Trnava 1953
739 Krippner Oto AK Banská Bystrica 1954
761 Šouc Juraj AK Banská Bystrica 1954
762 Boroš Milan AK Banská Bystrica 1954
763 Brečková Vlasta AK Banská Bystrica 1954
764 Borguľa Ondrej AK Očová 1954
776 Posmik Jozef AK Bratislava 1953
795 Hubert Štefan AK Banská Bystrica 1955
835 Oravec Tomáš AK Prešov 1955
886 Sabol Jozef AK Prešov 1956
889 Stodolovský Ján AK Bratislava 1956
910 Martančík Ladislav AK Poprad 1956
936 Geleta Ladislav AK Trnava 1955
940 Kubáň Ivan AK Bratislava 1955
983 Kuchta Dušan AK Žilina 1956
984 Olajec Anton AK Žilina 1956
985 Stolička Milan AK Žilina 1956
996 Bartoň Vincent AK Bratislava 1956
997 Mojto Štefan AK Bratislava 1956
998 Hollý Miroslav AK Bratislava 1956
1007 Bohúň Ivan AK Žilina 1956
1011 Kabelka Ján AK Banská Bystrica 1956
1012 Bedřich František AK Banská Bystrica 1956
1013 Varga Vlad AK Banská Bystrica 1956
1015 Flašík Vladimír AK Poprad 1956
1037 Podkonický Milan AK Banská Bystrica 1954
1038 Oravec Jozef AK Banská Bystrica 1956
1939 Molnár Aleš AK Banská Bystrica 1956
1055 Cadrik Ludvík AK Žilina 1954
1056 Baier Bedřich AK Žilina 1954
1057 Baier Rudolf AK Žilina 1954
1072 Žiaran Martin AK Poprad 1957
1073 Flašík Milan AK Poprad 1954
1074 Polorecký Anton AK Poprad 1957
1075 Kubiska Miroslav AK Poprad 1955
1093 Kašpar Alois AK Žilina 1957
1134 Nižňanský Karol AK Košice 1957
1146 Achejov Peter AK Žilina 1957
1148 Rakús Ján AK Očová 1957
1149 Chlumecký Achilo AK Lučenec 1967
1150 Bujňák Vladimír AK Poprad 1957
1183 Korman Ondrej AK Prešov 1955
1341 Michalík František AK Poprad 1954
1377 Belko Štefan AK Banská Bystrica 1957
1378 Huliak Juraj AK Banská Bystrica 1957
1380 Mesiarik Jozef AK Banská Bystrica 1957
1381 Šín Karol AK Banská Bystrica 1957
1382 Strapko Július AK Banská Bystrica 1957
1397 Libant Dušan AK Nitra 1955
1398 Pavelka Štefan AK Nitra 1959
1427 Muller Pavol AK Nitra 1957
1428 Ottová Anna AK Nitra 1959
1429 Ďuríček Juraj AK Partizánske 1959
1464 Vojtyla František AK Žilina 1959
1466 Grupáč Milan AK Nitra 1957
1467 Franek Jozef AK Nitra 1957
1496 Trebichanský Benedikt AK Trenčín 1957
1497 Červenka Rudolf AK Bratislava 1959
1498 Sodomka Zdeněk AK Bratislava 1959
1500 Mišún Vlastimil AK Trenčín 1959
1517 Oravec Rudolf AK Žilina 1955
1518 Kantor Milan AK Ružomberok 1958
1519 Kiška Jozef AK Ružomberok 1958
1520 Repa Ondrej AK Ružomberok 1958
1521 Šabo Ivan Liptovský Hrádok 1957
1522 Čerňan Vladimír AK Partizánske 1957
1523 Zajac Jozef AK Partizánske 1957
1524 Priečinský Peter AK Partizánske 1956
1525 Fulop Vojtech AK Nitra 1956
1526 Tehlár Cyprián AK Nitra 1956
1527 Hudec Miroslav AK Nitra 1955
1528 Ott Jozef AK Nitra 1957
1534 Balga Anton AK Žilina 1958
1535 Adamovič Igor AK Žilina 1958
1546 Dobiáš Ján AK Nitra 1959
1547 Bezák Stanislav AK Nitra 1958
1610 Vojaček Július AK Košice 1958
1611 Dula Alexander AK Košice 1958
1612 Holeša Benedikt AK Žilina 1960
1613 Loj Karol AK Žilina 1960
1614 Bolo Alojz AK Žilina 1960
1615 Štefánik František AK Žilina 1960
1671 Divok Ján AK Spišská Nová Ves 1958
1672 Jurčák Karol AK Spišská Nová Ves 1957
1688 Juráček Justín AK Sliač 1960
1689 Klas Ivan AK Žilina 1960
1697 Bača Anton AK Kamenica nad Cirochou 1960
1698 Kováč Albín AK Spišská Nová Ves 1960
1714 Červenková Hana AK Trenčín 1961
1732 Czihálová Jana AK Spišská Nová Ves 1960
1733 Frnčo Ján AK Košice 1961
1734 Hrenko Rudolf AK Košice 1961
1735 Frič Tomáš AK Košice 1959
1736 Kručko Ladislav AK Spišská Nová Ves 1961
1737 Hritz Milan AK Spišská Nová Ves 1961
1782 Glivický Alois AK Trenčín 1961
1783 Horáček Juraj AK Trenčín 1961
1784 Kajnar Oldřich AK Trenčín 1961
1785 Kobza Ladislav AK Trenčín 1961
1786 Kurník Ján AK Trenčín 1961
1787 Perthen Erich AK Trenčín 1961
1788 Tvrdoň Michal AK Trenčín 1961
1830 Harasthy Juraj AK Spišská Nová Ves 1962
1831 Rebroš Anton AK Spišská Nová Ves 1962
1832 Galula Emil AK Kamenica nad Cirochou 1962
1833 Kováľ František AK Kamenica nad Cirochou 1962
1834 Schutz Emil AK Prešov 1962
1835 Hajdu Imrich AK Prešov 1962
1836 Nižník Vojtech AK Prešov 1962
1838 Svetlík Štefan AK Prievidza 1962
1839 Beňuš Ivan AK Banská Bystrica 1962
1840 Ciesar Ivan AK Žilina 1962
1841 Danišek Jaroslav AK Žilina 1962
1844 Kručko Juraj AK Spišská Nová Ves 1962
1859 Kolesár Ján AK Spišská Nová Ves 1962
1860 Ďurana Ladislav AK Žilina 1962
1861 Stejskel Pavol AK Žilina 1962
1862 Podhorský Anton AK Žilina 1962
1863 Šoltés Mikuláš AK Žilina 1962
1894 Legeň Jozef AK Nitra 1962
1895 Babinec Jozef AK Senica 1962
1896 Bardiovský Kazimír AK Senica 1962
1897 Benža Pavol AK Senica 1962
1898 Čajko Jozef AK Senica 1962
1899 Kaňa Ľubomír AK Senica 1962
1900 Svatý Ferdinand AK Senica 1962
1901 Škandera Peter AK Senica 1962
1902 Tulák Milan AK Senica 1962
1903 Veslár Pavol AK Senica 1962
1904 Kolbay Jozef AK Partizánske 1962
1905 Olejka Stanislav AK Partizánske 1962
1958 Kušnír Štefan AK Košice 1962
1959 Králik Rastislav AK Prievidza 1962
1960 Arendárik Ivan AK Žilina 1962
1961 Muchyová Helena AK Žilina 1962
1962 Turan Vojtech AK Ružomberok 1962
1978 Bevelaqua František AK Prievidza 1962
1979 Balúch Zdenek AK Prievidza 1962
2026 Kubica Jozef AK Prievidza 1963
2027 Mikuš Ján Kochanovce 1963
2028 Čeček Peter AK Trenčín 1963
2029 Vanek Ján AK Trenčín 1963
2030 Pastorek Jozef AK Trenčín 1963
2031 Černák Zdenek AK Holíč 1963
2032 Ondruš Milan AK Holíč 1963
2033 Petrovič Alojz AK Holíč 1963
2034 Tvaružek Vladimír AK Holíč 1963
2035 Pinda Ján AK Holíč 1963
2036 Ciprys Miroslav AK Holíč 1963
2037 Michalovič Ladislav AK Holíč 1963
2038 Stehlík Vladimír AK Holíč 1963
2039 Špaček Ľudevít AK Holíč 1963
2040 Budovič Libor AK Holíč 1963
2041 Šimek Miroslav AK Holíč 1963
2042 Slobodová Agneša AK Holíč 1963
2043 Gregor Oldřich AK Holíč 1963
2044 Karas Ferdinand AK Holíč 1963
2050 Bubenko Štefan AK Košice 1963
2051 Galgon Imrich AK Košice 1963
2052 Velký Štefan AK Kamenica nad Cirochou 1963
2085 Kovaľan Emil AK Spišská Nová Ves 1963
2086 Saban Jaroslav AK Ražňany 1963
2106 Ščambura Štefan AK Prešov 1963
2122 Křivda Ladislav AK Nitra 1963
2123 Hlaváč Imrich AK Nitra 1963
2124 Chlapík Tibor AK Nitra 1963
2125 Frišo Milan AK Nitra 1963
2139 Zbiňovský Viliam AK Prešov 1963
2140 Šalamún Vladimír AK Prešov 1963
2176 Kedro Pavol AK Bratislava 1963
2177 Labanič Miroslav AK Bratislava 1963
2178 Bílek Oldřich AK Bratislava 1963
2179 Dinžík Ján AK Bratislava 1963
2197 Chalachánová Barbora AK Ružomberok 1964
2198 Durdiak Ján AK Ružomberok 1964
2199 Jirku Miloslav AK Bratislava 1964
2200 Kobetič Ľubomír AK Trnava 1964
2201 Landrašič Štefan AK Trnava 1964
2202 Januščák Milan AK Trnava 1964
2217 Poturnay Štefan AK Trnava 1964
2218 Kozár Oskar AK Trnava 1964
2219 Mazúr Miroslav AK Trnava 1964
2220 Lajda Emil AK Trnava 1964
2314 Ukropec Šimon AK Piešťany 1965
2342 Súlovský Ján AK Piešťany 1965
2343 Polák Pavol AK Piešťany 1965
2349 Šimurdiak Jozef AK Martin 1965
2350 Švec Imrich AK Martin 1965
2351 Schimik Gustáv AK Martin 1965
2352 Nový Ján AK Martin 1965
2353 Bandík Ján AK Martin 1965
2363 Hudec Dušan AK Banská Bystrica 1965
2364 Kotek Tibor AK Lučenec 1965
2365 Aláč Jozef AK Lučenec 1965
2366 Rimavec Ján AK Lučenec 1965
2367 Koller Ján AK Lučenec 1965
2370 Žipaj Jozef AK Ružomberok 1965
2371 Kováč František AK Prievidza 1965
2372 Hajnovič Anton AK Prievidza 1965
2385 Královič Anton AK Trenčín 1966
2386 Lesay Rudolf AK Trnava 1966
2387 Ryška Aloiz AK Trnava 1966
2388 Krist Herman AK Trnava 1966
2389 Bardiovský Zdeno AK Senica 1966
2390 Slezák Miroslav AK Senica 1966
2414 Molnárová Alexia AK Trenčín 1966
2415 Moskalová Anna AK Trenčín 1966
2439 Ohrablo Jozef AK Trnava 1967
2440 Sokol Antonín AK Bratislava 1967
2441 Vozárová Blažena AK Bratislava 1967
2442 Šimurdiak Karol AK Martin 1967
2443 Kozlovský Milan AK Košice 1967
2457 Trávniček Jiří AK Holíč 1967
2461 Procházka Juraj AK Bratislava 1967
2472 Rosecký Juraj AK Trenčín 1967
2473 Jacola Ivan AK Trenčín 1967
2474 Tvrdoň Pavel AK Trenčín 1967
2475 Rehák Milan AK Trenčín 1967
2493 Horský Teodor AK Nitra 1967
2553 Belica Milan AK Martin 1967
2554 Vajda Ján AK Martin 1967
2555 Švec Ladislav AK Martin 1967
2556 Dorniak Ján AK Ružomberok 1967
2557 Filo Emil AK Piešťany 1967
2558 Polonec Daniel AK Martin 1967
2559 Boško Jozef AK Martin 1967
2560 Zilge Rudolf AK Ružomberok 1967
2561 Chudiak Dušan AK Ružomberok 1967
2562 Haluška Ernest AK Ružomberok 1967
2563 Hudec Ivan AK Trnava 1967
2564 Novák Karol AK Trnava 1967
2565 Šilhar Michal AK Trnava 1967
2584 Dodek Dušan AK Trenčín 1967
2585 Dian Milan AK Dubnica nad Váhom 1967
2586 Nevařil Lubomír AK Dubnica nad Váhom 1967
2587 Dvorský Ján AK Dubnica nad Váhom 1967
2588 Kukulský Jaroslav AK Trenčín 1967
2589 Knapp Ján AK Trenčín 1967
2590 Burešová Libuša AK Ražňany 1967
2591 Tuhrinský Pavol AK Prešov 1967
2592 Balara Ján AK Poprad 1967
2593 Staško Štefan AK Poprad 1967
2594 Garan Ján AK Poprad 1967
2595 Slivovský Ladislav AK Poprad 1967
2596 Mlčák Rudolf AK Partizánske 1967
2598 Peniaška Jaroslav AK Partizánske 1967
2599 Košík Dušan AK Piešťany 1967
2600 Szabó Marian AK Partizánske 1967
2611 Huliak Rudolf AK Očová 1968
2612 Žembery Jozef AK Očová 1968
2613 Kondáč Ondrešj AK Očová 1968
2614 Neveriš Pavel AK Očová 1968
2615 Jancík Ján AK Očová 1968
2616 Lalík Jozef AK Očová 1968
2617 Rakúsová Alžbeta AK Očová 1968
2618 Duplák Jozef AK Kamenica nad Cirochou 1968
2619 Polaško Ján AK Kamenica nad Cirochou 1968
2620 Havrilak Michal AK Kamenica nad Cirochou 1968
2621 Priečinský Pavol AK Nitra 1968
2622 Čupr Karel AK Holíč 1968
2623 Gerža Marcel AK Holíč 1968
2624 Nekvinda Pavel AK Holíč 1968
2625 Patráš Július AK Banská Bystrica 1968
2626 Béreš Ján AK Banská Bystrica 1968
2627 Patráš Jozef AK Banská Bystrica 1968
2628 Luptáková Marta AK Banská Bystrica 1968
2629 Hrežďovič Alexander AK Banská Bystrica 1968
2630 Kvaltín Jozef AK Holíč 1968
2631 Vaša Ivo AK Holíč 1968
2632 Blaho Milan AK Piešťany 1968
2633 Bouček Karel AK Holíč 1968
2656 Slezák Gustáv AK Senica 1968
2668 Penev Juraj AK Prešov 1968
2686 Godžák Michal AK Kamenica nad Cirochou 1968
2688 Drábik Gustáv AK Bratislava 1968
2692 Noruľák Jozef AK Bratislava 1968
2746 Vitková Drahuša AK Spišská Nová Ves 1968
2769 Kudláč Vladimír AK Piešťany 1968
2770 Rameš Jozef AK Martin 1968
2771 Valašek Rudolf AK Partizánske 1968
2785 Thémar Marian AK Martin 1969
2796 Táncoš Jozef AK Spišská Nová Ves 1969
2787 Eliáš Pavol AK Spišská Nová Ves 1969
2788 Haas Ján AK Spišská Nová Ves 1969
2789 Zgodava Ondrej AK Spišská Nová Ves 1969
2790 Leibieczer Štefan AK Spišská Nová Ves 1969
2791 Škarupa Jozef AK Spišská Nová Ves 1969
2792 Chábela Pavol AK Senica 1969
2795 Slobodník Ján AK Prievidza 1969
2796 Zlocha František AK Prievidza 1969
2797 Korim Jozef AK Lučenec 1969
2798 Čiešok Ján AK Lučenec 1969
2799 Nagy Vojtech AK Nitra 1969
2800 Turčan Ján AK Lučenec 1969
2808 Járek Robert AK Nitra 1969
2809 Havelková Hana AK Nitra 1969
2810 Zukach Tibor AK Poprad 1969
2811 Pullman Dušan AK Poprad 1969
2812 Meluš Miroslav AK Poprad 1969
2813 Fečko Jozef AK Poprad 1969
2814 Bujňák Ladislav AK Poprad 1969
2815 Beňo Ján AK Poprad 1969
2834 Nosáľ Eugen AK Nitra 1969
2835 Hallo Vladimír AK Partizánske 1969
2836 Haško Pavol AK Partizánske 1969
2837 Dorazil Karol AK Martin 1969
2838 Hudec Rudolf AK Piešťany 1969
2839 Stanek Pavol AK Ražňany 1969
2844 Zeleňák Ladislav AK Piešťany 1969
2863 Golier Viktor AK Martin 1969
2864 Hrtánek Pavel AK Partizánske 1969
2915 Sklenár Miroslav AK Košice 1970
2795 Kindernay Ladislav AK Banská Bystrica 1970
2934 Priečinský Ivan AK Nitra 1970
2935 Čerba Alexaner AK Nitra 1970
2936 Tichý Ján AK Partizánske 1970
2937 Sýkora Štefan AK Trnava 1970
2938 Hrnčírik Ján AK Trnava 1970
2939 Sadloň Dušan AK Piešťany 1970
2940 Iro Karol AK Trnava 1970
2941 Štetina Vladimír AK Trnava 1970
3006 Adámek Miroslav AK Nitra 1971
3007 Kaliský Ľudovít AK Piešťany 1971
3008 Komadel Jozef AK Piešťany 1971
3009 Grančarov Ivan AK Piešťany 1971
3010 Zámečník Vojtech AK Piešťany 1971
3011 Ružička Ivan AK Trnava 1971
3012 Martinák Jozef AK Trnava 1971
3013 Fedorov Fedor AK Bratislava 1971
3099 Badura Milan AK Prešov 1972
3100 Hell Martin AK Prešov 1972
3101 Gaľa Ján AK Prešov 1972
3102 Aritolik Martin AK Prešov 1972
3103 Kodada Mikuláš AK Nové Zámky 1972
3104 Špalda Jozef AK Trenčín 1972
3105 Šnirc Jozef AK Prievidza 1972
3106 Nedeliak Tibor AK Prievidza 1972
3107 Sadloň Ján AK Prievidza 1972
3126 Kyrc František AK Spišská Nová Ves 1973
3127 Sláma Peter AK Senica 1973
3128 Koníček Ivan AK Senica 1973
3129 Žipaj Jozef AK Ružomberok 1973
3130 Rajčan Anton AK Dubnica nad Váhom 1973
3131 Kuník Štafan AK Trenčín 1973
3132 Krivosudský Marian AK Trnava 1973
3133 Kováč Ivan AK Košice 1973
3134 Ovádek Emil AK Trenčín 1973
3135 Sleicher Zoltán AK Lučenec 1973
3175 Šukolová Mária AK Nitra 1974
3176 Handlovský Ján AK Banská Bystrica 1974
3177 Hugo Ivan AK Banská Bystrica 1974
3178 Křivdová Irena AK Nitra 1974
3179 Mihálik Vojtěch AK Očová 1974
3180 Sládková Mária AK Trenčín 1974
3181 Mikula Eligius AK Trnava 1974
3182 Pavličicová Jarmila AK Trnava 1974
3183 Bugár Ferdinand AK Ružomberok 1974
3184 Chudjaková Anna AK Ružomberok 1974
3185 Uhrák Michal AK Ružomberok 1974
3186 Dorniaková Drahoslava AK Ružomberok 1974
3187 Lukačík Pavol AK Trenčín 1974
3188 Doktor Štefan AK Trenčín 1974
3189 Šefčík Jozef AK Trenčín 1974
3190 Kunický Ján AK Sliač 1974
3191 Kotrík Ján AK Prievidza 1974
3192 Záhorska Eva AK Nové Zámky 1974
3193 Barták Ivan AK Nové Zámky 1974
3194 Varga Koloman AK Nové Zámky 1974
3195 Hober Belo AK Nové Zámky 1974
3196 Regula Eugen AK Poprad 1974
3197 Gallová Helena AK Nitra 1974
3198 Čech Jiří AK Holíč 1974
3199 Košuličová Dáša AK Holíč 1974
3200 Mikuš Mikuláš AK Holíč 1974
3201 Kosír Štepán AK Holíč 1974
3202 Kováčik Ľubomír AK Partizánske 1974
3203 Lapčová Anna AK Prievidza 1974
3204 Králik Miroslav AK Prievidza 1974
3205 Poláček Štefan AK Prievidza 1974
3206 Švorc Ján AK Prievidza 1974
3207 Szentivány Marian AK Nitra 1974
3208 Gajdoš Ján AK Nitra 1974
3209 Keller Peter AK Nitra 1974
3210 Klein Pavol AK Nitra 1974
3211 Tomasta Tibor AK Nitra 1974
3212 Paništ Milan AK Nitra 1974
3213 Prokop Koloman AK Nitra 1974
3214 Nagy Milan AK Nitra 1974
3215 Zemka Miroslav AK Banská Bystrica 1974
3216 Kmeť Pavol AK Banská Bystrica 1974
3217 Sedliak Dušan AK Očová 1974
3218 Válka Anton AK Očová 1974
3219 Ondruš Eduard AK Bratislava 1974
3298 Česnek Ján AK Žilina 1974
3299 Ďurinik Eugen AK Žilina 1974
3300 Róža Pavol AK Partizánske 1974
3301 Sláma Pavol AK Senica 1974
3302 Mánik Martin AK Trenčín 1974
3303 Meluš Ivan AK Poprad 1974
3304 Liška Štafan AK Trnava 1974
3305 Borodáč Hubert AK Prešov 1974
3306 Tarasovič Rudolf AK Prešov 1974
3307 Švikruha Ján AK Martin 1974
3400 Belás Jaroslav AK Dubnica nad Váhom 1974
3401 Králik Vladimír AK Dubnica nad Váhom 1974
3402 Chnapek Adam AK Piešťany 1974
3403 Lazar Ľudovít AK Ružomberok 1974
3404 Tokárik Miroslav AK Ružomberok 1974
3405 Spišák Václav AK Ražňany 1974
3406 Lukačovič Jozef AK Partizánske 1974
3407 Kolik Ladislav AK Partizánske 1974
3408 Horňák Jozef AK Košice 1974
3409 Pálenik Jozef AK Nové Zámky 1974
3410 Brečka Vojtech AK Nové Zámky 1974
3411 Uhelský Ján AK Nové Zámky 1974
3412 Pásto Juraj AK Nové Zámky 1974
3413 Paulovič Jozef AK Nové Zámky 1974
3414 Osvald Ondrej AK Spišská Nová Ves 1974
3415 Česnek JOzef AK Spišská Nová Ves 1974
3416 Halva Pavol AK Nitra 1974
3417 Vrbová Jarmila AK Nitra 1974
3449 Tarasovič Rudolf AK Prešov 1974
3450 Tokár Martin AK Ružomberok 1974
3451 Sopiriak Jozef AK Kamenica nad Cirochou 1974
3487 Štefunko Ivan AK Trnava 1975
3502 Valuš Ján AK Prešov 1975
3503 Patráš Jaroslav AK Banská Bystrica 1975
3504 Brázdovič Ľubomír AK Piešťany 1975
3505 Hančák Emil AK Kamenica nad Cirochou 1975
3506 Gašpárek Ivan AK Dubnica nad Váhom 1975
3513 Vikisaly Július AK Ružomberok 1975
3514 Kreva Jaroslav AK Ružomberok 1975
3515 Bruncko Július AK Ružomberok 1975
3516 Ižo Štefan AK Ružomberok 1975
3517 Foltán Miroslav AK Prievidza 1975
3518 Kišac Milan AK Prievidza 1975
3519 Kopáčik Peter AK Trnava 1975
3520 Kumorovitz AK Trnava 1975
3521 Barák Jaroslav AK Martin 1975
3522 Hudák Anton AK Kamenica nad Cirochou 1975
3523 Podhájecký Artem AK Košice 1975
3524 Borodáč Mikuláš AK Prešov 1975
3525 Košikárová Darina AK Prešov 1975
3526 Bujnoch Jiří AK Dubnica nad Váhom 1975
3527 Kurtík Bohuslav AK Žilina 1975
3528 Tománek Vojtěch AK Senica 1975
3529 Karásek Jozef AK Senica 1975
3530 Medlen Miroslav AK Senica 1975
3531 Pátek Jozef AK Senica 1975
3532 Slezák Karol AK Senica 1975
3533 Bako Matej AK Nové Zámky 1975
3534 Kopečný Tibor AK Nové Zámky 1975
3535 Kollár Karol AK Nové Zámky 1975
3536 Šmigura Anton AK Nové Zámky 1975
3537 Tormová Katarína AK Nové Zámky 1975
3654 Kandráč Peter AK Prešov 1976
3655 Ťapuška Marian AK Prievidza 1976
3656 Haring Miroslav AK Banská Bystrica 1976
3657 Meluš Ivan AK Partizánske 1976
3658 Beer Július AK Lučenec 1976
3696 Vavro Jaroslav AK Prievidza 1976
3697 Bobok Rastislav AK Prievidza 1976
3698 Ivaška Vladimír AK Prievidza 1976
3699 Neština Dušan AK Prievidza 1976
3700 Hudec Stanislav AK Prievidza 1976
3701 Chrastina Dušan AK Martin 1976
3702 Klajnerová Emília AK Martin 1976
3703 Adámek Peter AK Martin 1976
3704 Greguš Ján AK Martin 1976
3705 Plžík Milan AK Martin 1976
3706 Vlha Zdenko AK Martin 1976
3707 Juščák Vinco AK Martin 1976
3708 Gaľová Anna AK Prešov 1976
3709 Markovič Peter AK Prešov 1976
3710 Matejkov Jozef AK Košice 1976
3711 Chromcová Soňa AK Košice 1976
3712 Scelenyi Juraj AK Košice 1976
3713 Kovary Ľudovít AK Košice 1976
3714 Behún Anton AK Košice 1976
3715 Hminda Michal AK Kamenica nad Cirochou 1976
3716 Alušík Jozef AK Kamenica nad Cirochou 1976
3717 Harmady Zdeno AK Trenčín 1976
3718 Gonščák Stanislav AK Ružomberok 1978
3719 Kožár Jozef AK Ražňany 1978
3720 Chovanec Ľudovít AK Ražňany 1978
3721 Hodinár Milan AK Nové Zámky 1978
3722 Holečková Dana AK Nové Zámky 1978
3723 Reháková Marta AK Senica 1978
3724 Kylian Pavel AK Košice 1978
3725 Krušinský Leonard AK Ružomberok 1978
3726 Mrva Ivan AK Ražňany 1978
3727 Šebián Kamil AK Ražňany 1978
3728 Roháň Štefan AK Ražňany 1978
3729 Dostál Pavel AK Partizánske 1978
3730 Bielich Peter AK Partizánske 1978
3731 Zubák Ján AK Partizánske 1978
3732 Janovic Pavel AK Partizánske 1978
3733 Grega Stanislav AK Košice 1978
3734 Gróf Dušan AK Banská Bystrica 1978
3735 Koreň Cyril AK Zvolen 1978
3736 Kostovčík Tibor AK Ražňany 1978
3737 Orviský Pavel AK Piešťany 1978
3738 Jakubec Milan AK Piešťany 1978
3739 Benedikovič Karol AK Trenčín 1978
3740 Kvočeková Mária AK Trnava 1978
3741 Hadar Július AK Trnava 1978
3742 Peterka Miroslav AK Trnava 1978
3743 Nosek Drahotín AK Holíč 1978
3744 Donoval Pavol AK Holíč 1978
3745 Vavřík Jozef AK Holíč 1978
3916 Dudek Juraj AK Košice 1978
3917 Miča Pavol AK Senica 1978
3918 Kulíšek Vladimír AK Senica 1978
3919 Vlček Miroslav AK Senica 1978
3920 Andelek Ján AK Senica 1978
3921 Škoda Dušan AK Senica 1978
3922 Hergot Ľudovít AK Senica 1978
3923 Čermák Ľudovít AK Prievidza 1978
3924 Hudček Ľubomír AK Prievidza 1978
3925 Miletič Imrich AK Prievidza 1978
3926 Králik Viliam AK Dubnica nad Váhom 1978
3927 Neštrák František AK Trenčín 1978
3928 Hanák Jaromír AK Trenčín 1978
3929 Kuník Pavol AK Trenčín 1978
3930 Hennel Jozef AK Spišská Nová Ves 1978
3931 Jurek Miroslav AK Spišská Nová Ves 1978
3932 Drobňák Stanislav AK Spišská Nová Ves 1978
3933 Krupinský Ján AK Spišská Nová Ves 1978
3934 Bukovinský štefan AK Spišská Nová Ves 1978
3935 Živčák Imrich AK Spišská Nová Ves 1978
3936 Urban Ján AK Zvolen 1978
3937 Kalmán Ján AK Zvolen 1978
3938 Benko Peter AK Zvolen 1978
3939 Čakloš Jozef AK Kamenica nad Cirochou 1978
3940 Valigura Ján AK Košice 1978
3941 Ondriš Rudolf AK Piešťany 1978
3942 Šenkýř Miroslav AK Piešťany 1978
3943 Wala Jiří AK Prievidza 1978
3944 Hájka Ján AK Trnava 1978
3945 Bajtoš Jozef AK Trnava 1978
3946 Štrbík Ivan AK Trnava 1978
3947 Pšenák Vlado AK Dubnica nad Váhom 1978
3948 Ačko Stanislav AK Dubnica nad Váhom 1978
3949 Puffler Miroslav AK Martin 1978
3950 Kubeníková Magda AK Ražňany 1978
3951 Kubeníková Ružena AK Ražňany 1978
3952 Guranič Ján AK Ražňany 1978
4023 Szabo Ladislav AK Lučenec 1978
4024 Jambrich Ľudovít AK Žilina 1978
4025 Kramár Miroslav AK Martin 1978
4026 Foltán Viliam AK Trenčín 1978
4027 Vašek Bohumil AK Partizánske 1978
4028 Kollár Dušan AK Nové Zámky 1978
4029 Vorobjov Tibor AK Nové Zámky 1978
4030 Bačíková Monika AK Kamenica nad Cirochou 1978
4031 Sekulová Georgina AK Košice 1978
4032 Kauka Boris AK Trenčín 1978
4033 Kerata Jaroslav AK Prievidza 1978
4034 Maroš Alojz AK Prievidza 1978
4035 Ťapuška Peter AK Prievidza 1978
4036 Cíger Jozef AK Lučenec 1978
4037 Rajtorová Jaroslava AK Lučenec 1978
4038 Lofaj František AK Ružomberok 1978
4039 Martinka Ivan AK Zvolen 1978
4040 Strizová Libuša AK Partizánske 1978
4041 Sluka Miroslav AK Partizánske 1978
4042 Mauer Gejza AK Dubnica nad Váhom 1978
4043 Hoferín Ján AK Dubnica nad Váhom 1978
4044 Šuchma Gejza AK Dubnica nad Váhom 1978
4045 Lacko Ján AK Dubnica nad Váhom 1978
4163 Marák Ladislav AK Nové Zámky 1980
4164 Dračayová Oľga AK Nové Zámky 1980
4165 Ďuriš Dušan AK Nové Zámky 1980
4170 Plíhal Richard AK Trenčín 1980
4171 Hanák Peter AK Trenčín 1980
4172 Viťázek Gabriel AK Trenčín 1980
4173 Homola Ľudovít AK Trenčín 1980
4174 Kapustinec Štefan AK Trenčín 1980
4175 Oprenčák Vladimír AK Trenčín 1980
4176 Patráš Viliam AK Banská Bystrica 1980
4177 Patráš František AK Banská Bystrica 1980
4178 Rezanina Vladimír AK Košice 1980
4179 Sábliková Jana AK Košice 1980
4180 Hreus Milan AK Žilina 1980
4181 Ľupták Jaroslav AK Žilina 1980
4182 Surovčík Milan AK Žilina 1980
4183 Slota Radoslav AK Žilina 1980
4184 Januščák Augustín AK Trnava 1980
4185 Kumorovitzová Marta AK Trnava 1980
4186 Figura Pavel AK Piešťany 1980
4187 Kobelovský Ján AK Piešťany 1980
4188 Dinuš Peter AK Senica 1980
4189 Gašparík Ivan AK Senica 1980
4190 Gavora Ladislav AK Senica 1980
4191 Hajla Pavol AK Senica 1980
4192 Lehnartovič Peter AK Senica 1980
4193 Nečas Rastislav AK Senica 1980
4194 Nečasová Anna AK Senica 1980
4195 Vass Jozef AK Senica 1980
4196 Kovary Gabriel AK Prešov 1980
4197 Ivaška Aleksander AK Prievidza 1980
4198 Nagyová Gabriela AK Prievidza 1980
4199 Leporis Alexander AK Prievidza 1980
4200 Kuriačková Anna AK Zvolen 1980
4201 Mojš Ján AK Ružomberok 1980
4202 Kazda Antonín AK Ružomberok 1980
4203 Ďuriš Pavol AK Partizánske 1980
4204 Brida Jozef AK Partizánske 1980
4205 Hlavna Peter AK Partizánske 1980
4206 Jurčák Ján AK Očová 1980
4207 Holoda Jozef AK Očová 1980
4208 Mojš Milan AK Ružomberok 1980
4209 Veselovský Ján AK Ružomberok 1980
4210 Haluška Bohuslav AK Ružomberok 1980
4211 Kubala Stanislav AK Ružomberok 1980
4212 Jantek Štefan AK Ružomberok 1980
4213 Varga Vincent AK Spišská Nová Ves 1980
4214 Lipták Ján AK Spišská Nová Ves 1980
4215 Garčár Miroslav AK Spišská Nová Ves 1980
4216 Štrbka Jozef AK Spišská Nová Ves 1980
4287 Rešovský Jozef AK Spišská Nová Ves 1980
4288 Šoltýs Jozef AK Spišská Nová Ves 1980
4289 Kufčáková Anna AK Spišská Nová Ves 1980
4290 Čuj Jozef AK Spišská Nová Ves 1980
4291 Šoltýs Jozef AK Spišská Nová Ves 1980
4351 Strečko Eugen AK Nové Zámky 1980
4352 Pavlič Miroslav AK Ražňany 1980
4353 Kubeník Miroslav AK Ražňany 1980
4354 Tešla Ján AK Ražňany 1980
4355 Hubka Ján AK Poprad 1980
4356 Janok Ján AK Poprad 1980
4357 Meliorisová Daniela AK Poprad 1980
4358 Belák Jozef AK Poprad 1980
4359 Melioris Stanislav AK Poprad 1980
4360 Procházka Dušan AK Očová 1980
4361 Horný Vladimír AK Banská Bystrica 1980
4362 Kasal Ivan AK Banská Bystrica 1980
4363 Goruša Rudolf AK Martin 1980
4364 Buzák Tibor AK Martin 1980
4365 Matúš Ladislav AK Martin 1980
4366 Hanáková Drahomíra AK Trenčín 1980
4367 Pudela Vladimír AK Trenčín 1980
4368 Horáček Ľuboš AK Trenčín 1980
4369 Cepko Milan AK Trenčín 1980
4370 Kuruc Ladislav AK Nové Zámky 1980
4371 Perďoch Stanislav AK Nové Zámky 1980
4372 Bachúrik Ján AK Nové Zámky 1980
4373 Szikora Ladislav AK Nové Zámky 1980
4512 Mráz František AK Košice 1981
4513 Kuník Jozef AK Partizánske 1981
4514 Boďo Dušan AK Holíč 1981
4515 Matuška Ľubomír AK Lučenec 1981
4516 Janečko Boris AK Nové Zámky 1981
4517 Hrčka Ivan AK Nové Zámky 1981
4518 Štufrajter Vojtech AK Ružomberok 1981
4519 Nemčok Jozef AK Košice 1981
4520 Sobek František AK Kamenica nad Cirochou 1981
4521 Balga Peter AK Martin 1981
4522 Záturecký Stanislav AK Martin 1981
4523 Jaceková Tatiana AK Banská Bystrica 1981
4524 Pinček Jaroslav AK Martin 1981
4525 Medveď Ján AK Martin 1981
4526 Somol Luděk AK Martin 1981
4527 Forberger František AK Spišská Nová Ves 1981
4528 Rozvadská Zdena AK Trenčín 1981
4529 Petrovký Ladislav AK Trenčín 1981
4530 Szabó Jaroslav AK Lučenec 1981
4531 Šimon Tibor AK Lučenec 1981
4532 Cíger Peter AK Lučenec 1981
4533 Varga Robert AK Lučenec 1981
4534 Meliš Jozef AK Lučenec 1981
4535 Plavucha Ján AK Lučenec 1981
4669 Lukáč Martin Spišká Nová Ves 1982
4670 Cirbus Štefan AK Spišská Nová Ves 1982
4671 Fedorová Eva AK Ražňany 1982
4672 Berdis Jozef AK Ražňany 1982
4673 Samková Jana AK Ražňany 1982
4674 Kavka Pavol AK Košice 1982
4675 Šamko Dušan AK Košice 1982
4676 Polerecký Peter AK Poprad 1982
4677 Bajzík Stanislav AK Poprad 1982
4678 Lisý Miroslav AK Partizánske 1982
4679 Medovič Jozef AK Trnava 1982
4680 Sýkora Ján AK Trnava 1982
4681 Česnek Jozef AK Trnava 1982
4682 Čierny Marian AK Trnava 1982
4683 Zamboj Dušan AK Prievidza 1982
4684 Ťapuška Miroslav AK Prievidza 1982
4685 Šnirc Jozef AK Prievidza 1982
4686 Beer Peter AK Lučenec 1982
4687 Smutný Ondrej AK Očová 1982
4688 Beňo Pavel AK Očová 1982
4689 Jankovský Ján AK Očová 1982
4690 Rakúsová Otília AK Očová 1982
4691 Kapusta Rudolf AK Martin 1982
4692 Barančeková Dobroslava AK Martin 1982
4693 Jagoš Ján AK Banská Bystrica 1982
4694 Bariak Milan AK Banská Bystrica 1982
4715 Olšiaková Jolana AK Očová 1982
4831 Huliak Juraj AK Očová 1983
4832 Birka Peter AK Prievidza 1983
4833 Páll Miloš AK Sabinov 1983
4834 Kožár Slavomír AK Sabinov 1983
4835 Pállová Jana AK Sabinov 1983
4836 Tarasovič Stanislav AK Prešov 1983
4837 Juračák Miloslav AK Žilina 1983
4838 Greschner Marián AK Žilina 1983
4839 Ľuptáková Jana AK Žilina 1983
4840 Simon Alexander AK Žilina 1983
4841 Papánek Dimitrij AK Žilina 1983
4842 Pullmann Juraj AK Banská Bystrica 1983
4843 Launer Ľudovít AK Banská Bystrica 1983
4844 Bella Vladimír AK Lučenec 1983
4845 Schuller Vojtech AK Lučenec 1983
4846 Hanula Marek AK Lučenec 1983
4847 Čaba Atila AK Lučenec 1983
4848 Darániová Monika AK Lučenec 1983
4849 Beerová Mária AK Lučenec 1983
4850 Havránek Július AK Ružomberok 1983
4851 Hamza Jaroslav AK Martin 1983
4852 Medo Ján AK Martin 1983
4921 Jurek Ľubomír AK Spišská Nová Ves 1984
4922 Jurka Milan AK Trenčín 1984
4923 Katreniak Ján AK Banská Bystrica 1984
4924 Chabada Ivan AK Banská Bystrica 1984
5010 Kabát Ľubomír AK Očová 1984
5011 Matušík Milan AK Očová 1984
5012 Cerovský Jaroslav AK Očová 1984
5013 Zeman Pavel AK Očová 1984
5014 Filo Vladímír AK Očová 1984
5041 Šesták Ján AK Martin 1986
5042 Mačková Jana AK Martin 1986
5043 Boňko Jiří Humené 1986
5044 Stumpel Róbert AK Partizánske 1986
5045 Kevely Július AK Nitra 1986
5046 Machálová Elena AK Nitra 1986
5047 Golian Milan AK Nitra 1986
5048 Dorot Pavol AK Očová 1986
5049 Prekop Ivan AK Nitra 1986
5050 Szabó Ladislav AK Lučenec 1986
5051 Hanula Juraj AK Lučenec 1986
5052 Hatala Ľudovít AK Partizánske 1986
5053 Hrčka Jozef AK Partizánske 1986
5054 Podolínska Helena AK Partizánske 1986
5055 Ondruš Anton AK Partizánske 1986
5056 Foff Arnošt AK Humenné 1986
5057 Havriľák Michal AK Humenné 1986
5058 Kovalčík Ján AK Košice 1986
5059 Martinko Daniel AK Košice 1986
5060 Hrnko Miroslav AK Prievidza 1986
5061 Štancel Miloš AK Prievidza 1986
5062 Ťapuška Pavol AK Prievidza 1986
5063 Pavličko Ľubomír AK Košice 1986
5064 Oltus Branislav AK Očová 1986
5132 Pecka Vlastimil AK Holíč 1986
5133 Lukačovič Marián AK Holíč 1986
5134 Čáp Ladislav AK Holíč 1986
5135 Peterka Zdeněk AK Holíč 1986
5136 Košulič Radek AK Holíč 1986
5137 Bradávka Juraj AK Holíč 1986
5138 Řička Jaroslav AK Holíč 1986
5139 Vyskoč Peter AK Holíč 1986
5147 Vechová Silvia AK Spišská Nová Ves 1986
5148 Antoš Pavol AK Spišská Nová Ves 1986
5149 Slávik Marián AK Spišská Nová Ves 1986
5150 Kolesár Rastislav AK Spišská Nová Ves 1986
5151 Nedeliak Ľubomír AK Prievidza 1986
5152 Ďuríček Miroslav AK Partizánske 1986
5153 Germuška Miroslav AK Trenčín 1986
5199 Fábera Vladimír AK Partizánske 1987
5200 Henzély Jaroslav AK Košice 1987
5201 Burdátš Lubomír AK Košice 1987
5202 Benovič Ján AK Holíč 1987
5203 Jusko František AK Prešov 1987
5204 Dubovský Albín AK Prešov 1987
5241 Závadský Peter AK Spišská Nová Ves 1987
5242 Berko Michal AK Spišská Nová Ves 1987
5243 Abonyi Peter AK Spišská Nová Ves 1987
5244 Marko Ivan AK Očová 1987
5245 Jedlička Pavel AK Očová 1987
5246 Dočolomanský Michal AK Nitra 1987
5247 Kemény Tibor AK Nitra 1987
5248 Ťapušík Miloš AK Nitra 1987
5249 Bilovský Roland AK Nitra 1987
5250 Domský Dušan AK Lučenec 1987
5251 Lajda Emil AK Trnava 1987
5252 Kosák Stanislav AK Trnava 1987
5253 Sobota Peter AK Trnava 1987
5254 Kolenič Vilia AK Trnava 1987
5255 Bunta Ladislav AK Trnava 1987
5256 Valášek Jiří AK Trnava 1987
5257 Vančo Stanislav AK Trnava 1987
5258 Vargová Daniela AK Martin 1987
5259 Geletová Zuzana AK Trenčín 1987
5260 Duchovný Peter AK Trenčín 1987
5261 Karasová Alena AK Dubnica nad Váhom 1987
5262 Karasová Alica AK Dubnica nad Váhom 1987
5263 Kapec Peter AK Banská Bystrica 1987
5264 Bím Ľubomír AK Partizánske 1987
5312 Hanáková Zora AK Trenčín 1987
5373 Kytková Zuzana AK Partizánske 1987
5374 Michančo Viliam AK Kamenica nad Cirochou 1987
5375 Stankovič Vladimír AK Kamenica nad Cirochou 1987
5376 Lisý Jozef AK Ružomberok 1987
5392 Pastorek Martin AK Košice 1987
5393 Vargová Marta AK Prievidza 1987
5394 Šály Pavel AK Očová 1987
5395 Boroš Robert AK Ružomberok 1987
5396 Kostecký Viliam AK Prievidza 1987
5397 Nemčko Dušan AK Prievidza 1987
5398 Nemcová Gabriela AK Prievidza 1987
5399 Chvojka Peter AK Prievidza 1987
5400 Mjartan Milan AK Prievidza 1987
5401 Stanek Vladimír AK Spišská Nová Ves 1987
5420 Škultík Miloslav AK Ružomberok 1988
5421 Kišeľa Gabriel AK Ražňany 1988
5422 Horváth Marián AK Sliač 1988
5423 Chudiak Milan AK Ružomberok 1988
5424 Dvorský Boris AK Dubnica nad Váhom 1988
5425 Merka Ľubomír AK Dubnica nad Váhom 1988
5426 Moško Stanislav AK Dubnica nad Váhom 1988
5427 Vček Karol AK Dubnica nad Váhom 1988
5428 Laurenčík Milan AK Dubnica nad Váhom 1988
5429 Kvasnička Peter AK Dubnica nad Váhom 1988
5430 Šošovička Milan AK Dubnica nad Váhom 1988
5431 Vlček Karol AK Dubnica nad Váhom 1988
5432 Hudec Jaroslav AK Dubnica nad Váhom 1988
5433 Nemček Daniel AK Dubnica nad Váhom 1988
5434 Rajec Ladislav AK Dubnica nad Váhom 1988
5435 Schon Peter AK Dubnica nad Váhom 1988
5436 Pápp Miroslav AK Dubnica nad Váhom 1988
5502 Černá Božena AK Lučenec 1988
5503 Reiter Robert AK Lučenec 1988
5504 Baláž Milan AK Lučenec 1988
5505 Kompiš Svetozár AK Lučenec 1988
5506 Štulraiter Igor AK Ružomberok 1988
5507 Šulík Vladislav AK Prešov 1988
5527 Seňovský Boris AK Martin 1988
5528 Tešla Jozef AK Sabinov 1988
5529 Vojtáš Ľubomír AK Spišská Nová Ves 1988
5530 Teplický Robert AK Ružomberok 1988
5531 Sokolský Štefan AK Ružomberok 1988
5532 Baranec Adam AK Ružomberok 1988
5533 Melichová Viera AK Lučenec 1988
5534 Kureková Magda AK Lučenec 1988
5571 Chromek Peter AK Bratislava 1988
5572 Schun Peter AK Bratislava 1988
5617 Mihalčin Štefan AK Košice 1990
5627 Habarda Martin AK Martin 1990
5628 Jesenský Branislav AK Martin 1990
5629 Themár Marián AK Martin 1990
5630 Všiak Peter AK Banská Bystrica 1990
5631 Šnajdar Miroslav AK Banská Bystrica 1990
5632 Koreňová Daniela AK Košice 1990
5633 Mihalovics Zsolt AK Lučenec 1990
5634 Mihalovics Robert AK Lučenec 1990
5694 Zavacká Eva AK Spišská Nová Ves 1990
5695 Ondrejčák Marek AK Spišská Nová Ves 1990
5696 Čujová Helena AK Spišská Nová Ves 1990
5697 Šabľa Ján AK Spišská Nová Ves 1990
5708 Múdry Daniel AK Trenčín 1990
5709 Fázik Dušan AK Nitra 1990
5710 Boberová Eva AK Bratislava 1990
5712 Lichtman Alek AK Martin 1990
5713 Themár Miroslav AK Martin 1990
5714 Žiak Peter AK Martin 1990
5715 Šimko Ján AK Martin 1990
5716 Košťál Ján AK Holíč 1990
5717 Neuhauser Petr AK Holíč 1990
5718 Špaček Igor AK Holíč 1990
5719 Beník Peter AK Nitra 1990
5720 Pavlen Robert AK Nitra 1990
5721 Braciník Tomáš AK Žilina 1990
5722 Náter Ivan AK Žilina 1990
5723 Škarka Miroslav AK Žilina 1990
5724 Kříž Roman AK Žilina 1990
5725 Šimák Milosalv AK Žilina 1990
5726 Šamaj Peter AK Žilina 1990
5727 Chupáň Stanislav AK Žilina 1990
5728 Mikulík Branislav AK Žilina 1990
5729 Procházka Juraj AK Žilina 1990
5730 Višňovec Pavol AK Žilina 1990
5731 Weck Roman AK Žilina 1990
5732 Juszczuk Jaroslav AK Žilina 1990
5784 Černý Pavol AK Bratislava 1991
5797 Smejkalová Renata AK Holíč 1992
5798 Juráčeková Babeta AK Lučenec 1992
5801 Jančovič Ondrej AK Partizánske 1992
5802 Ondruška Jozef AK Partizánske 1992
5803 Szabó Ladislav AK Partizánske 1992
5804 Szabó Marián AK Partizánske 1992
5805 Tóth Vladimír AK Partizánske 1992
6009 Themár Marián AK Martin 1992
6010 Habarta Martin AK Martin 1992
6011 Topoli Július AK Martin 1992
6012 Kubica Pavol AK Trenčín 1992
6013 Hlaváč Ľubomír AK Trenčín 1992
6014 Starosta Daniel AK Trenčín 1992
6015 Šošovička Juraj AK Trenčín 1992
6016 Stojaník Stanislav AK Holíč 1992
6017 Vajay Jaroslav AK Holíč 1992
6018 Kováčová Katarína AK Žilina 1992
6019 Mrkus Ondrej AK Žilina 1992
6020 Fedáková Jaroslava AK Martin 1992
6021 Slobodová Miroslava AK Ružomberok 1992
6022 Tomčík Milan AK Ružomberok 1992
6023 Tokárik Miroslav AK Ružomberok 1992
6024 Královenský Jozef AK Ružomberok 1992
6025 Kováčik Vladimír AK Ružomberok 1992
6026 Mlynárik Miroslav AK Banská Bystrica 1992
6027 Bohuš Rastislav AK Banská Bystrica 1992
6028 Ušiak Peter AK Banská Bystrica 1992
6029 Šnajdar Miroslav AK Banská Bystrica 1992
6030 Blažko Peter AK Sliač 1992
6031 Fungáč František AK Sliač 1992
6032 Kazanský Fedor AK Sliač 1992
6033 Kataníková Adriana AK Kamenica nad Cirochou 1992
6034 Danko Peter AK Kamenica nad Cirochou 1992
6035 Marcin Juraj AK Kamenica nad Cirochou 1992
6036 Kňažek Miloš AK Nitra 1992
6037 Mesároš Dušan AK Nitra 1992
6038 Janoška Peter AK Nitra 1992
6039 Rymanovský Igor AK Nitra 1992
6040 Zozulák Radoslav AK Nitra 1992
6041 Foltín Vladimír AK Nitra 1992
6042 Jančík Dominik AK Nitra 1992
6043 Pobiš František AK Nitra 1992
6044 Machálová Erika AK Nitra 1992
6045 Elman Antonín AK Nitra 1992
6046 Divok Maroš AK Spišská Nová Ves 1992
6047 Vojtáš Ľubomír AK Spišská Nová Ves 1992
6048 Koreň Peter AK Spišská Nová Ves 1992
6049 Stašš Viliam AK Spišská Nová Ves 1992
6050 Zeman Peter AK Spišská Nová Ves 1992
6051 Rychnavský Ladislav AK Spišská Nová Ves 1992
6052 Fleischerová Miriam AK Spišská Nová Ves 1992
6053 Šándor Radoslav AK Očová 1992
6054 Valúch Martin AK Očová 1992
6055 Machala Štefan AK Očová 1992
6056 Piterka Frantiček AK Očová 1992
6057 Hraško Ján AK Očová 1992
6058 Gertli Pavel AK Očová 1992

 

Zoznam členov SNA, držiteľov odznaku

Strieborný plachtársky odznak FAI od roku 1993

Číslo Meno pilota Aeroklub Rok vydania
6157 Červenec Branislav AK Trenčín 1994
6158 Fraňo Martin AK Trenčín 1994
6159 Kuterka Martin AK Trenčín 1994
6160 Ličák Jozef AK Trenčín 1994
6161 Petro Roman AK Nitra 1994
6162 Haringa Rastislav AK Nitra 1994
6163 Koštialiková Jarmila AK Zvolen 1994
6164 Krpelán Boris AK Banská Bystrica 1994
6165 Schmidt Robert AK Banská Bystrica 1994
6166 Labuda Igor AK Zvolen 1944
6167 Čížová Jana AK Prešov 1994
6168 Múdry Rastislav AK Trenčín 1994
6169 Kubínyi Ivan AK Trenčín 1994
6170 Pytlík Henrich AK Trenčín 1994
6171 Toman Martin AK Prešov 1994
6172 Šamaj Peter AK Žilina 1994
6173 Satala Milan AK Žilina 1994
6174 Štefánik Anton AK Žilina 1994
6175 Šoték Karol AK Žilina 1994
6176 Filipová Iveta AK Žilina 1994
6177 Procházka Juraj AK Žilina 1994
6178 Vitos Ondrej AK Žilina 1994
6179 Brtáň Dušan AK Ružomberok 1994
6180 Šipošová Marianna AK Zvolen 1994
6181 Haluška Marian AK Banská Bystrica 1994
6182 Behun Norbert AK Kamenica nad Cirochou 1995
6183 Behun Rober AK Kamenica nad Cirochou 1995
6184 Dlugoš Radoslav AK Kamenica nad Cirochou 1995
6185 Belejkanič Vladimír AK Kamenica nad Cirochou 1995
6186 Pagáč Marek AK Kamenica nad Cirochou 1995
6187 Valuš Milan AK Spišská Nová Ves 1995
6188 Tarasovič Daniel AK Prešov 1995
6189 Šuma Jaromír AK Partizánske 1995
6190 Loula Peter AK Partizánske 1995
6191 Vargic Rastislav AK Partizánske 1995
6192 Choroba Peter AK Partizánske 1995
6193 Zubák Marián AK Partizánske 1995
6194 Jančovič Ľuboš AK Partizánske 1995
6195 Meluš Marek AK Partizánske 1995
6196 Koťka Pavol AK Partizánske 1995
6197 Kapustová Zuzana AK Žilina 1995
6198 Kočúr Milan AK Žilina 1995
6199 Decká Andrea AK Žilina 1995
6200 Patz Marián AK Spišská Nová Ves 1995
6201 Oravec Marek AK Banská Bystrica 1995
6202 Lučanský Andrej AK Banská Bystrica 1995
6203 Pikler Jozef AK Nové Zámky 1995
6204 Matvej Martin AK Humenné 1995
6205 Berko Igor AK Spišská Nová Ves 1995
6206 Leibiczer Martin AK Spišská Nová Ves 1995
6207 Fencik Peter AK Banská Bystrica 1995
6208 Rizman Michal AK Trenčín 1996
6209 Cibák Milan AK Trenčín 1996
6210 Cibák Rastislav AK Trenčín 1996
6211 Zigo Anton AK Trenčín 1996
6212 Necpal Martin AK Ružomberok 1996
6213 Chudiaková Zuzana AK Ružomberok 1996
6214 Stachera Tomáš AK Ružomberok 1996
6215 Varga Ján AK Dubnica nad Váhom 1996
6216 Papšo Radoslav AK Dubnica nad Váhom 1996
6217 Pilát Miroslav AK Partizánske 1996
6218 Mokoš Michal AK Partizánske 1996
6219 Marek Juraj AK Partizánske 1996
6220 Daňo Jozef AK Kamenica nad Cirochou 1996
6221 Hlinka Ján AK Partizánske 1996
6222 Šimonovič Štefan AK Bratislava 1997
6223 Némeih Marian AK Bratislava 1997
6224 Funa Marek AK Bratislava 1997
6225 Ľupták Michal AK Očová 1997
6226 Ťažký Peter AK Banská Bystrica 1998
6227 Chrobák Dobroslav AK Banská Bystrica 1998
6228 Žabka Jozef AK Banská Bystrica 1998
6229 Kostelník Roman AK Trenčín 1998
6230 Valigura Branislav AK Poprad 1998
6231 Hvorka Pavol AK Ružomberok 1998
6232 Čagala František AK Nitra 1998
6233 Majcher Albín AK Martin 1998
6234 Leibiczer Štefan AK Spišská Nová Ves 1998
6235 Filus Juraj AK Martin 1998
6236 Višňovský Ján AK Banská Bystrica 1998
6237 Risík Martin AK Poprad 1998
6238 Nagy Marek AK Trnava 1999
6239 Reichel Ján AK Spišská Nová Ves 1999
6240 Zelem Andrej AK Očová 1999
6241 Urda Miroslav AK Banská Bystrica 1999
6242 Dobiáš Roman AK Martin 1999
6243 Frátrik Tibor AK Martin 1999
6244 Vicenová Eva AK Prievidza 2000
6245 Šefčík Adrián AK Prievidza 2000
6246 Petrovský Juraj AK Nitra 2001
6247 Ťapušková Vlasta AK Prievidza 2001
6248 Ramazetter Róbert AK Prešov 2001
6249 Kováč Ľubomír AK Očová 2001
6250 Zverko Igor AK Nitra 2001
6251 Haluška Roman AK Banská Bystrica 2001
6252 Šabľa Martin AK Spišská Nová Ves 2001
6253 Hrnčíriková Katarína AK Trnava 2001
6254 Ochranek Vladimír AK Prievidza 2002
6255 Dubnička Augustín AK Bratislava 2002
6256 Limán Ladislav AK Trnava 2002
6257 Kožányi Boris AK Trnava 2002
6258 Lajda Ľuboš AK Trnava 2002
6259 Tibenský Robert AK Trnava 2002
6260 Stašák Miroslav AK Prievidza 2003
6261 Mladý Miloš AK Prievidza 2003
6262 Hraňo Marián AK Prievidza 2003
6263 Stoklasa Radim AK Banská Bystrica 2003
6264 Žiška Ivan AK Spišská Nová Ves 2004
6265 Giriak Georg AK Martin 2004
6266 Hrnčíriková Zuzana AK Trnava 2004
6267 Tokoš Stanislav AK Holíč 2004
6268 Porada Martin AK Spišská Nová Ves 2007
6269 Brehový Ján AK Prešov 2008
6270 Michalík František AK Trenčín 2008
6271 Nevidzan Martin AK Trenčín 2008
6272 Pramuka Lukáš AK Žilina 2008
6273 Benedikovič Karol AK Trenčín 2008
6274 Ptačovský Tomáš AK Očová 2008
6275 Herna Pavol AK Partizánske 2008
6276 Nagy Erik AK Žilina 2008
6277 Čagala Radoslav AK Nitra 2009
6278 Darnady Dávid AK Nitra 2009
6279 Pecháč Filip AK Nitra 2009
6280 Tutko Viliam AK Nitra 2009
6281 Zubák Dušan AK Partizánske 2009
6282 Sopiriak Jozef AK Košice 2009
6283 Jurek Martin AK Spišská Nová Ves 2010
6284 Bobovčák Jakub AK Poprad 2010
6285 Lokaj Juraj AK Žilina 2010
6286 Jánošík Ľuboš AK Prievidza 2011
6287 Munk Tomáš AK Bratislava 2011
6288 Mihalkovič Martin AK Bratislava 2011
6289 Mikula Marek AK Trnava 2012
6290 Frey Tomáš AK Trnava 2012
6291 Straka Marek AK Trenčín 2012
6292 Hadnagy Marian AK Nitra 2012
6293 Ťapušík Marian AK Nitra 2012
6294 Benedikt Hugo AK Senica 2012
6295 Ulbricht Rudolf SGC Martin 2012
6296 Humaj Ján AK Prievidza 2012
6297 Čech Marian AK Spišská Nová Ves 2012
6298 Laho Benedikt AK Trnava 2012
6299 Kubička Radovan AK Trnava 2012
6300 Studený Peter AK Žilina 2014
6301 Kacvinský Adam AK Poprad 2014
6302 Bobok Tomáš AK Prievidza 2014
6303 Jozef Pavlinský AK Prešov 2014
6304 Jakub Dudáš AK Prievidza 2014
6305 Edmund Schuller AK Lučenec 2014
6306 Valjašek Milan AK Žilina 2014
6307 Ille Peter AK Žilina 2014
6308 Hnáta Viktor AK Holíč 2014
6310 Sedlák Andrej AK Nitra 2014
6311 Jurovic Martin AK Bratislava 2014
6312 Jančíková Nikola AK Nitra 2014
6313 Královenský Vladimír AK Nitra 2014
6314 Pollák Samuel AK Nitra 2014
6315 Niko Andrej AK Trenčín 2014
6316 Hupka Peter AK Nitra 2014
6317 Šiška Miroslav SGC Martin 2014
6318 Melzer Vladimír AK Žilina 2014
6319 Ľubomír Jakubčák AK Poprad 2015
6320 Ján Kromka AK Poprad 2015
6321 Martin Fürješ SGC Martin 2015
6322 Ľubomír Vaňo AK Partizánske 2015
6323 Ján Macho SGC Martin 2015
6324 Samuel Poslúch SGC Martin 2015
6325 Richard Dvorský AK Holíč 2015
6326 Milan Surovčík ml. AK Žilina 2015
6327 Igor Ott AK Nitra 2015
6328 Peter Gašparovič SGC Martin 2016
6329 Dušan Belay AK Bratislava 2016
6330 Peter Kožár AK Martin 2016
6331 Tomáš Lašo AK Martin 2016
6332 Daniel Kronek SGC Martin 2016
6333 Viktória Divoková AK Spišská Nová Ves 2017

 

Spracovala: MUDr. Drahomíra Divoková
ŠK BO SNA, č. r. 002

« Späť

zverejnené: 26.01.2016 | aktualizované: 12.09.2017 | počet zobrazení: 11770

počet prístupov od 19.01.2016: 108922
počet prístupov dnes: 128