Rozhodcovia FAI

« Späť
FAI » Rozhodcovia FAI

FAI Rozhodcovia 1. triedy

Číslo Titul Meno Priezvisko Aeroklub
1 Ing. Ján Hrnčírik AK Trnava
2 MUDr. Drahomíra Divoková AK Spišská Nová Ves
3 Ján Divok AK Spišská Nová Ves
4 Ing. Jozef Kožár AK Martin
5 Ing. Tadeáš Wala AK Prievidza
6 Ing. Marián Kumorovitz AK Trnava
7 Jozef Šnirc AK Prievidza
8 Pavol Čierny AK Bratislava
9 Ján Šimko AK Martin
10 Mgr. Mária Hrnčíriková AK Trnava
11 Marián Szabó AK Prievidza
12 RNDr. Gabriela Beláková AK Prievidza
13 Ľubomír Nedeljak AK Prievidza
14 Vladimír Foltín AK Nitra
15 Ing. Maroš Divok AK Spišská Nová Ves
16 Vladimír Bujňák AK Poprad
17 Pavol Veslár AK Nitra
18 Ing. František Čagala AK Nitra
19 Ing. Miloslav Jirků AK Žilina
20 Ing. Miroslav Strnka AK Poprad
21 Boris Krpelán AK Banská Bystrica
22 Ing. Viliam Kubovčík AK Poprad
23 Ing. Miloš Daniel AK Martin
24 Adrián Rúčka AK Nitra
25 Roman Dobiáš SGC Martin
26 Ing. Rastislav Arvay AK Sabinov
27 Jozef Kúnik AK Partizánske
28 Arnošt Foff AK Kamenica nad Cirochou
29 Igor Berko AK Spišská Nová Ves
30 Ing. Zuzana Hrnčíriková AK Trnava

FAI Rozhodcovia 2. triedy

Číslo Titul Meno Priezvisko Aeroklub
102 Milan Vitáliš AK Banská Bystrica
103 Martin Dunaj AK Banská Bystrica
104 Dobroslav Chrobák AK Banská Bystrica
105 Marián Horváth AK Banská Bystrica
106 Miloš Hlinka AK Partizánske
108 Ľuboš Jančovič AK Partizánske
109 Pavol Ďuriš AK Partizánske
110 Katarína Hrnčíriková AK Trnava
112 Ľudovít Hatala AK Partizánske
113 Viliam Kosorin AK Partizánske
114 Ing. Ján Zubák AK Partizánske
115 Jozef Zajac AK Partizánske
116 Dušan Zubák AK Partizánske
117 Anton Lipár AK Partizánske
118 Ján Hlinka AK Partizánske
119 Marian Zubák AK Partizánske
120 Pavek Koťka AK Partizánske
122 Marek Papač AK Kamenica nad Cirochou
123 Vladimír Belejkanič AK Kamenica nad Cirochou
124 Ľubomír Beluško AK Prešov
125 Jana Čížová AK Prešov
126 Ján Gaľa AK Prešov
127 Roman Dzivý AK Bratislava
128 Marián Németh AK Bratislava
129 Marek Nagy AK Trnava
130 Peter Záhorský AK Trnava
131 Juraj Hagara AK Trnava
135 Alojz Maroš AK Prievidza
138 Ing. Miroslav Hrnko AK Prievidza
139 Magdaléna Hajduková AK Prievidza
140 Róbert Brzáč AK Prievidza
141 Emil Hančák AK Kamenica
142 Ivan Semanco AK Prešov
143 Štefan Machala AK Očová
144 Pavel Šály AK Očová
145 Igor Labuda AK Očová
146 František Sobek AK Prešov
147 Jozef Sobek AK Prešov
149 Ing. Dominik Jančík AK Nitra
151 Mgr. Miloš Ťapušík AK Nitra
152 Mgr. Ivan Kotvas AK Nitra
153 Mgr. Ivan Prekop AK Nitra
154 Jozef Kučera AK Nitra
155 Miloš Kňažek AK Nitra
156 Ing. Milan Ondra AK Nitra
157 Ing. Branislav Valigura AK Poprad
158 Robert Šramo AK Poprad
159 Vladislav Meluš AK Poprad
161 Michal Berko AK Spišská Nová Ves
162 Ladislav Richnovský AK Spišská Nová Ves
163 Ing. Ján Šabľa AK Spišská Nová Ves
164 Róbert Ramazetter AK Prešov
165 Vladimír Lipiansky AK Očová
166 Tomáš Stachera AK Ružomberok
167 Ľubomír Kováč AK Očová
168 Andrej Zelem AK Očová
169 Ladislav Szabo AK Očová
170 Oľga Pravdová AK Očová
171 Juraj Jánošík AK Martin
173 Michal Bajtoš AK Trnava
174 Juraj Izakovič AK Trnava
175 František Hubáček AK Žilina
176 Renáta Šamajová AK Žilina
178 Ladislav Lihan AK Trnava
178 Justín Juráček AK Lučenec
179 Igor Juráček AK Lučenec
181 Ing. Stanislav Uličný AK Sabinov
182 Viktor Páll AK Sabinov
184 Ing. Radoslav Lipjanec AK Sabinov
185 René Podlucký AK Bratislava
186 Ľubor Kuvik AK Air Sympatia
187 Ing. Igor Zverko AK Nitra
188 Mgr., Ing. Emil Roháč AK Nitra
189 Tibor Noga SGC Martin
190 Miroslav Šiška SGC Martin
191 Mgr. Marián Lepieš SGC Martin
192 Vladimír Magurský SGC Martin
193 Miroslav Puffler SGC Martin
194 Luděk Somol SGC Martin
195 MBA. Rudolf Ulbricht SGC Martin
196 Eduard Niko AK Prievidza
197 Martin Ťapuška AK Prievidza
198 Lukáš Pramuka AK Žilina
199 Ondrej Vitos AK Žilina
200 Erik Nagy AK Žilina
201 Jana Greshnerová AK Žilina
202 Pavol Špeťko AK Prievidza
203 Marek Straka AK Trenčín
204 Richard Dvorský AK Holíč

« Späť

zverejnené: 26.01.2016 | aktualizované: 08.06.2016 | počet zobrazení: 5987

počet prístupov od 19.01.2016: 100315
počet prístupov dnes: 53