DTO SNA

DTO (Declared training organization)

Na základe podaného „Vyhlásenia“ a príslušných výcvikových programov Slovenským národným aeroklubom v zmysle nariadenia Komisie (EÚ) 1178/2011 a 2018/1119, DÚ SR potvrdil prijatie Vyhlásenia a pridelil Registrovanej výcvikovej organizácii SNA referenčné číslo: SK.DTO.03


LŠZ SNA

Smernica SNA LŠZ-2 | Spôsobilosť lietajúcich športových zariadení (LŠZ) – letún


Antidoping

logo Antidopingová agentúra SR

Svetový antidopingový kódex

Svetový antidopingový kódex (Kódex) je hlavnou štruktúrou antidopingového systému, ktorý stanovuje pravidlá, ktoré športovci musia dodržiavať. Cieľom Kódexu je chrániť práva čistých športovcov. Prijalo ho olympijské hnutie, ako aj športové zložky a antidopingové organizácie po celom svete. Je uznaný viac ako 170 vládami (UNESCO Dohovor proti dopingu v športe).

Slovenský národný aeroklub ako národný športový zväz sa zaväzuje dodržiavať antidopingové pravidlá v súlade so svetovým antidopingovým programom, ktoré prijala Antidopingová agentúra SR (SADA).


Kalendárik

  «   August   »  
  «   2021   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

meniny má Hortenzia


Staré stránky

Staré stránky SNA sú dostupné na adrese http://old.sna.sk.

Register členov

« Späť
Register členov

Rok 2021

Zoznamy talentovanej mládeže do 23 rokov:

Letectvo a parašutizmus – SNA

# Športovec Identifikátor Odbornosť Klub
1. Bohušová Klára PK104 Parašutizmus PK SNA
2. Bohušová Lenka PK103 Parašutizmus PK SNA
3. Divoková Viktória SN4 Bezmotorové lietanie AK Spišská Nová Ves
4. Ďuríček Juraj LA2001 Závesné lietanie a paraglajding LAA SR
5. Gažo René LA272 Závesné lietanie a paraglajding LAA SR
6. Hruška Samuel ZA14 Motorové lietanie AK Žilina
7. Jačko Róbert OC10 Parašutizmus SC Banská Bystrica
8. Královenský Marek RK17 Motorové lietanie AK Ružomberok
9. Petrulová Laura PK105 Parašutizmus PK SNA
10. Posluch Samuel MT40 Bezmotorové lietanie AK Martin, o.z.
11. Šiška Šimon MT44 Bezmotorové lietanie AK Martin, o.z.
12. Somora Samuel LA1002 Závesné lietanie a paraglajding LAA SR
13. Surovčík Milan ZA36 Bezmotorové lietanie AK Žilina
14. Suroviak Oliver LA2000 Závesné lietanie a paraglajding LAA SR
15. Voštinár Martin DU36 Motorové lietanie AK Dubnica nad Váhom
16. Žuffová Natália PK102 Parašutizmus PK SNA

Poznámka:

  • AK Dubnica nad Váhom = Aeroklub Dubnica nad Váhom
  • AK Martin, o.z. = Aeroklub Martin, o.z.
  • AK Ružomberok = Aeroklub Ružomberok
  • AK Spišská Nová Ves = Aeroklub Spišská Nová Ves
  • AK Žilina = Aeroklub Žilina
  • LAA SR = Letecká amatérska asociácia SR
  • PK SNA = PARAŠUTISTICKÝ KLUB Slovenského národného aeroklubu
  • SC Banská Bystrica = Skydiving club Banská Bystrica

Leteckí a raketoví modelári – LERMAS

# Športovec Identifikátor Odbornosť Klub
1. Božík Oliver LO-01162 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub 122 – Trenčianska Turná
2. Brezáni Marek LO-00094 Raketové modelárstvo Združenie Bardejovských modelárov
3. Čižnár Roman LO-00149 Raketové modelárstvo Raketomodelársky klub Nováky
4. Čižnárová Ema LO-00150 Raketové modelárstvo Raketomodelársky klub Nováky
5. Dolobáč Patrik LO-00171 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub Humenné
6. Dolobáč Vincent LO-00172 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub Humenné
7. Dorin Adam LO-01102 Raketové modelárstvo Združenie Bardejovských modelárov
8. Drmlová Viktória LO-00181 Letecké modelárstvo RC Model klub Martin
9. Fecek Maroš LO-01152 Raketové modelárstvo RMK Dubnica nad Váhom
10. Fedor Pavol LO-01148 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
11. Galko Denis LO-00239 Raketové modelárstvo RMK Dubnica nad Váhom
12. Gašpar Jakub LO-00242 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub Humenné
13. Gašpar Samuel LO-00244 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub Humenné
14. Hagara Matej LO-00267 Raketové modelárstvo Raketomodelársky klub Nováky
15. Hagarová Radka LO-00269 Raketové modelárstvo Raketomodelársky klub Nováky
16. Ivančo Vladimír LO-01151 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
17. Jakubec Martin LO-00326 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
18. Jenčuš Peter LO-00348 Letecké modelárstvo RC Letka Košice
19. Juročko Marko LO-01103 Raketové modelárstvo Združenie Bardejovských modelárov
20. Klobušický Filip LO-00389 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub 122 – Trenčianska Turná
21. Klobušický Patrik LO-00391 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub 122 – Trenčianska Turná
22. Kokuľa Kristián LO-00402 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub Humenné
23. Kožuchová Ema LO-00441 Letecké modelárstvo RC Model klub Martin
24. Kožuchová Laura LO-00442 Letecké modelárstvo RC Model klub Martin
25. Kreheľová Žofia LO-01150 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
26. Kujnischová Klaudia LO-00469 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
27. Lešinský Daniel Gabriel LO-01128 Letecké modelárstvo RC Letka Košice
28. Mateová Klaudia LO-01048 Raketové modelárstvo RMK Dubnica nad Váhom
29. Mikolášek Adrián LO-00577 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub 122 – Trenčianska Turná
30. Minárik Dušan LO-00578 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
31. Mináriková Bianka LO-00580 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
32. Orendáč Jakub Noel LO-00637 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub Humenné
33. Potocký František LO-00712 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
34. Šátek Samuel LO-00829 Letecké modelárstvo Modelársky klub Tomášov o.z.
35. Šátek Šimon LO-00830 Letecké modelárstvo Modelársky klub Tomášov o.z.
36. Senderák Adrián LO-00771 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
37. Senderáková Alexandra LO-00772 Letecké modelárstvo Model klub Prešov
38. Ševce Roland LO-01153 Raketové modelárstvo RMK Dubnica nad Váhom
39. Sivák Daniel LO-00776 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub Humenné
40. Sluková Michaela LO-00783 Raketové modelárstvo RMK Dubnica nad Váhom
41. Sobinovská Michaela LO-01210 Letecké modelárstvo Letecko – modelársky klub
42. Straka Simon LO-00805 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub 122 – Trenčianska Turná
43. Straka Tomáš LO-00806 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub 122 – Trenčianska Turná
44. Überlauer Oliver LO-00896 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub Humenné
45. Urbanová Klaudia LO-00901 Raketové modelárstvo RMK Dubnica nad Váhom
46. Vašek Alex LO-00925 Letecké modelárstvo Letecko-modelársky klub 122 – Trenčianska Turná
47. Žitňan Michal LO-00976 Raketové modelárstvo RMK Dubnica nad Váhom

 

Rok 2020

Zoznamy talentovanej mládeže do 23 rokov:

« Späť

zverejnené: 24.05.2017 | aktualizované: 05.05.2021 | počet zobrazení: 189451

počet prístupov od 19.01.2016: 558803
počet prístupov dnes: 476