Kalendár

« Späť
Kalendár

Kalendár 2019

 

Zasadnutia volených orgánov

Termín Názov Miesto konania
01.02.2019 Zasadnutie prezídia SNA Žilina
22.03.2019 Zasadnutie prezídia SNA (v predvečer Konferencie) Žilina
23.03.2019 Konferencia SNA Žilina

 

Školenia, preskúšania a kurzy
leteckého a parašutistického personálu SNA

Termín Názov Miesto konania
február 2019 Termín opravných teoretických skúšok žiakov pre získanie preukazu SPL a BPL Prievidza
09.03.2019 IMZ VLP a letových inšpektorov SNA Slavnica
10.03.2019 Preskúšanie inštruktorov a inšpektorov parašutizmu Slavnica
16.03.2019 Preskúšanie inštruktorov a inšpektorov parašutizmu Nitra
17.03.2019 Preskúšanie inštruktorov a inšpektorov parašutizmu Košice
05.04. – 06.04.2019 Kurz a školenie baličov hlavných padákov Žilina

 

Letecké dni a verejné podujatia

 

Motorové lietanie

Termín Názov Disciplína Miesto konania
16.03.2019 Česko – Slovenský míting k súťažiam v navigačnom motorovom lietaní 2019 Motorové lietanie Slavnica
03.05. – 05.05.2019 3. ročník Medziklubová porovnávacia súťaž v pesnom lietaní 2019 Presné lietanie Slavnica
17.05. – 19.05.2019 Memoriál Ivana Hudeca 2019 Letecká rally Boleráz
23.05. – 26.05.2019 Majstrovstvá Českej republiky a Slovenskej republiky v presnom lietaní Presné lietanie Moravská Třebová
05.06. – 09.06.2019 24th FAI World Precision Flying Championship 2019 (Training days) Presné lietanie Castellón, Španielsko
10.06. – 16.06.2019 24th FAI World Precision Flying Championship 2019 Presné lietanie Castellón, Španielsko
05.07. – 07.07.2019 43. ročník Let Strážovskou hornatinou 2019 Letecká rally Slavnica
19.07. – 21.07.2019 GALACUP – medzinárodná súťaž v presnom lietaní Presné lietanie Ražňany
09.08. – 11.08.2019 Majstrovstvá Slovenskej republiky v leteckej rally 2019 Latecká rally Slavnica
05.09. – 07.09.2019 2nd FAI World ANR Championship 2019 (Training days) Air Navigation Race Santa Cruz, Portugalsko
08.09. – 14.09.2019 2nd FAI World ANR Championship 2019 Air Navigation Race Santa Cruz, Portugalsko

 

Bezmotorové lietanie

Termín Názov Miesto konania
14.02. – 15.10.2018 Celoročná medziklubová súťaž Nitriansky trojboj Nitra
www.airportnitra.sk/sk/nit.html
19.04. – 27.04.2019 Pribina Cup 2019 Nitra
www.pribinacup.sk
28.04. – 09.05.2019 FCC Gliding 2019 Prievidza
www.fccgliding.sk
31.05. – 09.06.2019 Šarišcup Gliding 2019 Ražňany
http://www.sariscup.com/
29.06. – 15.07.2019 Memoriál A. Makarenka 2019 Partizánske
www.makarenko.sk
16.06. – 28.06.2019 Majstrovstvá SR v bezmotorovom lietaní 2019 Martin
http://www.pmsr.sk
  Majstrovstvá SR v bezmotorovom lietaní 2019 juniorov do 25 rokov  
  Majstrovstvá SR v bezmotorovom lietaní 2019 juniorov do 23 rokov  
11.05. – 25.05.2019 20. FAI Majstrovstvá Európy, 18m, voľná, 20m viacnásobná trieda Turbia, Poľsko
https://egc2019.pl
03.07. – 21.07.2019 20. FAI Majstrovstvá Európy, klub, std., 15m trieda Prievidza
https://www.egc2019.sk
28.07. – 10.08.2019 11. FAI Majstrovstvá sveta juniorov, klub, std. trieda Szeged, Maďarsko
https://jwgc2019.hu
01.09. – 14.09.2019 3. FAI Majstrovstvá sveta v 13,5m triede Pavullo, Taliansko

 

Balónové lietanie

Termín Názov Miesto konania
06.06. – 09.06.2019 Majstrovstvá Litvy Birštonas, Litva
27.06. – 30.06.2019 Súťažná fiesta (tréningový kemp pre juniorov a seniorov) Myjava, Slovensko
20.08. – 25.08.2019 Majstrovstvá Českej republiky Jindřichův Hradec, Česko
27.08. – 01.09.2019 Majstrovstvá Slovinska (predmajstrovstvá Sveta 2020) Murská Sobota, Slovinsko
04.09. – 08.09.2019 Majstrovstvá Poľska Leszno, Poľsko
09.09. – 15.09.2019 Majstrovstvá Maďarska + Európsky pohár žien Szeged, Maďarsko
17.10. – 27.10.2019 Majstrovstvá Európy Manacor – Mallorca, Španielsko

 

Parašutizmus

Domáce súťaže

Termín Názov Disciplína Miesto konania
19.01.2019 Majstrovstvá SR v FS v tunelovom lietaní FS 2way HURRICANE FACTORY
01.03. – 02.03.2019 Majstrovstvá SR v FS v tunelovom lietaní FS 4-way HURRICANE FACTORY
04.05.2019 Para Bowling I. kolo SL Presnosť pristátia Spišská Nová Ves
Máj 2019 Junior cup 2 – way Nitra
24.05. alebo 31.05.2019 SPEED STAR 2018 – Open FS x-way Slávnica
08.06. – 09.06.2019 Baničov pohár 2019 Presnosť pristátia Boleráz
22.06.2019 Memorál Platka II. kolo SL Presnosť pristátia Prešov
12.07. – 13.07.2019 Majstrovstvá SR Klasické disciplíny PP (Podľa ponuky a výberového konania)
27.07. alebo 03.08.2019 Majstrovstvá SR Canopy piloting Očová
August 2019 Junior cup 2 – way Nitra
13.09. – 15.09.2019 Majstrovstvá Slovenska FS 4-way (Podľa ponuky a výberového konania)
07.09.2019 Cassovia Presnosť pristátia Košice
04.10. – 05.10.2019 COMPACT Cup III. a IV. kolo SL Presnosť pristátia Spišská Nová Ves

Domáce tréningové kempy INDOOR

Termín Názov Organizátor Miesto konania
05.01.2019 Tunelový RW camp – príprava na M SR Indoor a letné M SR z lietadla HF, Skydive University – coach Ján Klapka Hurricane Factory
25.01.2019 Tunelový RW camp – príprava na M SR Indoor a letné M SR z lietadla HF, Skydive University – coach Ján Klapka Hurricane Factory
16.02.2019 Tunelový RW camp – príprava na M SR Indoor a letné M SR z lietadla HF, Skydive University – coach Ján Klapka Hurricane Factory
29.03.2019 Tunelový RW camp – príprava na M SR Indoor a letné M SR z lietadla HF, Skydive University – coach Ján Klapka Hurricane Factory
26.04.2019 Tunelový RW camp – príprava na M SR Indoor a letné M SR z lietadla HF, Skydive University – coach Ján Klapka Hurricane Factory
       
18.01.2019 Zábavné a zdokonalovacie lietanie a tréning na M SR v 2-way Hurricane Factory Hurricane Factory
16.02.2019 Fašiangový tunelový ples Hurricane Factory Hurricane Factory
16.03.2019 Zábavné a zdokonalovacie lietanie Hurricane Factory Hurricane Factory
13.04.2019 Zábavné a zdokonalovacie lietanie Hurricane Factory Hurricane Factory

Medzinárodné súťaže

Termín Názov Disciplína Miesto konania
17.04. – 20.04.2019 3rd FAI World Indoor Skydiving Championships Indoor Skydiving Lile (France)
14.06. – 16.06.2019 World CUP series, Round 1 Presnosť pristátia Rijeka (Croatia)
28.06. – 30.06.2019 World CUP series, Round 2 Presnosť pristátia Lesce (Slovenia)
19.07. – 21.07.2019 World CUP series, Round 3 Presnosť pristátia Peiting (Germany)
09.08. – 11.08.2019 World CUP series, Round 4 Presnosť pristátia Belluno (Italy)
14.08. – 17.08.2019 Pink championship Canopy piloting Klatovy (ČR)
23.08. – 25.08.2019 World CUP series, Round 5 Presnosť pristátia Thalgau (Rakúsko)
27.09. – 29.09.2019 World CUP series, Round 6 Presnosť pristátia Locarno (Švajčiarsko)
18.10. – 29.10.2019 43rd CISM World Military Parachuting Championship Klasické disciplíny PP a IA a FS Wuhan (Čína)
20.11. – 24.11.2019 10th FAI World Cup of Canopy Piloting Canopy piloting Pretoria (RSA)

 

Letecké modelárstvo

Termín Názov Organizátor Miesto konania
24.01. – 31.12.2019 Tréning členov klubu, rôzne kategórie MK Tomášov o.z. Tomášov
24.01. – 31.12.2019 Tréningové lietanie klubu LMK Humenné LMK Humenné Slovensko
26.01.2019 Tréning 2 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Sedlice
27.01.2019 2. kolo zimnej ligy hádzadiel RC Modelklub Martin letisko Martin
09.02. – 10.02.2019 GeeBee Cup Humenné 2019 LMK Humenné Telocvičňa ZŠ Laborecká Humenné
10.02.2019 Tréning 3 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
16.02.2019 Majstrovstvá Slovenska halové modely F1N, N-50 RMK Dubnica nad Váhom športová hala Dubnica nad Váhom
16.02. – 17.02.2019 GeeBee Cup Střelice 2019 F2B LMK Humenné Střelice, ČR
16.02. – 17.02.2019 GeeBee Cup Střelice 2019 UŠ MK Tomášov o.z. Střelice, ČR
17.02.2019 Tréning 4 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
01.03. – 01.10.2019 Tréning F3J a F5J Litteam RC MK Litteam Vzletová a pristávacia plocha Tekovský Hrádok
02.03.2019 Prešovská zimná liga hádzadiel MK Prešov Prešov
09.03.2019 Memoriál Miroslava Bučka LMK – FF – Piešťany Športová hala gymnázium Piešťany
10.03.2019 Tréning 5 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
16.03.2019 Liga hádzadiel MK Prešov Prešov
24.03.2019 Tréning 6 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
30.03.2019 Prešovské hádzadlá 2019 MK Prešov Prešov
30.03.2019 3. ročník jarné nitrianske vetrone LMK Nitra Letisko Nitra – Veľké Janíkovce
06.04.2019 Košická jarná ZO ZTŠČ MK VSŽ Košice Košice
06.04. – 07.04.2019 Bitka o Bošácku pálenicu 2. ročník LMK – 122 Trenčianska Turná Lysica, Bezovec, Ostrý Vrch, Krochva, Dobšinský kopec
06.04.2019 Sľažiansky streamer RMK Sľažany Letisko Aeroklubu Nitra Janíkovce
06.04.2019 Prešovská jar MK Prešov Prešov
06.04. – 07.04.2019 GeeBee Cup Bratislava MK Tomášov o.z. Športová hala Slovnaft, Bratislava
06.04.2019 Veľkonočný pohár 2019 – halová LMK – 122 Trenčianska Turná ZŠ telocvičňa Trenčianska Turná
13.04.2019 Pohár Slovenských vetroňov 1.ročník, 1.kolo KLM Močenok Močenok
14.04.2019 Tréning 7 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
20.04. – 21.04.2019 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie Pecková, Ostrý vrch
21.04.2019 Žilina F5J400ALTI MOK Žilina Žilina
27.04.2019 Košická vrana ZO ZTŠČ MK VSŽ Košice Košice
27.04.2019 SM-SR F3-RES RC Klub Neverice Neverice
04.05.2019 Kamenický historik 2019 LMK Humenné Letisko Kamenica nad Cirochou
04.05. – 05.05.2019 Eurotour F3J, Pohár mesta Holíč MK Holíč Letisko M.R.Štefánika Holíč
04.05.2019 Memoriál Milana Minarika MK Prešov Prešov
04.05.2019 Okresná súťaž malých voľných modelov + 1. kolo Krajskej ligy hádzadiel LMK – 122 Trenčianska Turná letisko Trenčín – Biskupice
05.05.2019 Tréning 8 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
08.05.2019 Cena VSŽ ZO ZTŠČ MK VSŽ Košice Košice
11.05. – 12.05.2019 Nemcovský kabiňáčik IX. – memoriál M. Dorka VI. MK Bardejov Nemcovce, okr. Prešov
11.05.2019 Bardejovske hádzadlo Združenie Bardejovských modelárov Agroletisko Sveržov
11.05. – 12.05.2019 F5J Litteam cup RC model klub Litteam Iná plocha Tekovský Hrádok
18.05. – 19.05.2019 Seriál majstrovstiev SR – F3F LMK – FF – Piešťany Bezovec, Bošáca, Ostrý Vrch
18.05.2019 Seriál majstrovstiev Slovenska F3A a RC M2 Očová 2019 LMK Očová Letisko LMK Očová
18.05. – 19.05.2019 F5J SNV LMK Spišská Nová Ves SNV
18.05. – 19.05.2019 Majstrovstvá Slovenska MK Prešov Prešov
24.05. – 26.05.2019 Bošácka slivka 2. ročník RMK Dubnica nad Váhom Haluzice
25.05.2019 Tréning 9 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
25.05. – 26.05.2019 Svahové litanie RCM Klub Prešov Pečovská nova ves – Cmeľov
25.05.2019 Krajská súťaž malých voľných modelov + 2 .kolo Krajskej ligy hádzadiel LMK – 122 Trenčianska Turná letisko Trenčín – Biskupice
01.06.2019 Košické hádzadlá ZO ZTŠČ MK VSŽ Košice Košice
01.06. – 02.06.2019 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie Pecková, Ostrý vrch
01.06. – 02.06.2019 F5J Zvolen (súťaž bude pravdepodobne zrušená) LMK F5J Zvolen Očova
07.06. – 09.06.2019 Slovakia F3F Open 2019 IČ Milan Krchňavý Donovaly
08.06. – 09.06.2019 Memoriál Jozefa Gábriša 2019 LMK Humenné Futbalové ihrisko Humenné
08.06. – 09.06.2019 Memoriál Jozefa Gábriša 2019 – seriál MSR LMK Humenné Futbalové ihrisko Humenné
08.06. – 09.06.2019 Majstrovstvá Slovenska F2B LMK Humenné Futbalové ihrisko Humenné
08.06.2019 Tréning 10 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
15.06. – 16.06.2019 XXIX. Ročník PPP mesta Dobšiná IČ Štefan Andoga Dobšinský kopec Gugel
15.06.2019 F3RES Trenčín MK Trenčín Letisko Trenčín
15.06.2019 3. Medzinarodne stretnutie priaznivcov historickych modelov lietadiel LMK Nitra Letisko Nitra – Veľké Janíkovce
22.06.2019 Memoriál Rudolfa Andogu XV. ročník LMK Humenné Letisko Kamenica nad Cirochou
29.06. – 30.06.2019 F5J Košice RC Letka Košice Košice
29.06.2019 Majstrovstvá SR malých voľných modelov F1G, F1H, F1K LMK – 122 Trenčianska Turná letisko Prešov – Nižná Šebastová
30.06.2019 Majstrovstvá Slovenska MK Prešov Prešov
06.07. – 07.07.2019 Eurotour F5J, Pohár mesta Holíč MK Holíč Letisko M.R. Štefánika Holíč
06.07. – 07.07.2019 Seriálová súťaž MaSR F3F KLM Ružomberok Svahy na Liptove, Dobšinský kopec
13.07.2019 Močenské pastorále 6. ročník KLM Močenok Močenok
14.07.2019 Tréning 11 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
20.07. – 21.07.2019 F5J Malacky RC LMK Malacky Malacky
27.07. – 28.07.2019 Andritz Space Cup 2019 LMK Humenné Letisko Kamenica nad Cirochou
27.07.2019 Seriál majstrovstiev Slovenska F3 RES LMK Očová Letisko LMK Očová
27.07. – 28.07.2019 RC Letka Košice – Helimeeting 2019 RC Letka Košice Modelárske letisko RC Letky Košice – Rozhanovce
02.08.2019 Pohár slovenských vetroňov 1. ročník, 2. kolo KLM Močenok Letisko LMK Očová
03.08. – 04.08.2019 15. Majstrovstvá SR historických RC modelov LMK Očová Letisko LMK Očová
08.08. – 10.08.2019 Trnava CUP F5J MCT – MK Trnava BOLERAZ
10.08.2019 Kamenické polietanie I.ročník LMK Humenné Letisko Kamenica nad Cirochou
10.08. – 11.08.2019 Lietame pre radosť, stretnutie modelárov všetkých kategórií LMK Očová Letisko LMK Očová
10.08. – 11.08.2019 2. ročník nitriansky upútanec LMK Nitra Futbalový štadión Veľké Janíkovce
11.08. – 18.08.2019 Majstrovstvá sveta F5J MCT – MK Trnava BOLERAZ
16.08.2019 Pohár slovenských vetroňov 1. ročník, 3. kolo KLM Močenok Agroletisko Zborov
17.08. – 18.08.2019 RC Letka Košice F3F RC Letka Košice Dobsinsky kopec,Chmelov
17.08.2019 Historici nad Zborovom II MK Bardejov Agroletisko Zborov
18.08.2019 Tréning 12 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
24.08. – 25.08.2019 Prvé Brzotínske aerovleky 2019 IČ Štefan Andoga Brzotín, letisko XXL
24.08. – 25.08.2019 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie Pecková, Ostrý vrch
24.08. – 29.08.2019 Majstrovstvá sveta kategórie F1E RC Modelklub Martin Martin
24.08.2019 Memoriál Michala Dorka MK Prešov Prešov
25.08.2019 Tréning 13 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
29.08.2019 Košický svah ZO ZTŠČ MK VSŽ Košice Košice
31.08. – 01.09.2019 F3J Litteam cup RC model klub Litteam Iná plocha Tekovský Hrádok
06.09. – 08.09.2019 Malokarpatský pohár 10. ročník RMK Dubnica nad Váhom letisko Dubová
07.09. – 08.09.2019 Humenské účko 2019 LMK Humenné Futbalové ihrisko Humenné
07.09. – 08.09.2019 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie Pecková, Ostrý vrch
07.09. – 08.09.2019 F5J Liptovský Mikuláš LMK PDA L. Mikuláš Gôtovany
11.09.2019 Liga hádzadiel ZO ZTŠČ MK VSŽ Košice Košice
14.09. – 15.09.2019 Seriál MaSR F3F – Pecková MK Záhorie Pecková, Ostrý vrch
14.09.2019 Tréning 14 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Prešov
14.09.2019 Memoriál bratov Kopáčikovcov 10. ročník KLM Močenok Močenok
14.09.2019 Krajská liga hádzadiel – 3. kolo + A3 LMK – 122 Trenčianska Turná letisko Trenčín – Biskupice
18.09.2019 Liga hádzadiel ZO ZTŠČ MK VSŽ Košice Košice
20.09. – 22.09.2019 Sľažianska raketa 2019 RMK Sľažany letisko Aeroklubu Nitra Janíkovce
21.09. – 22.09.2019 XV. ročník MRA IČ Štefan Andoga Dobšinský kopec Gugel
21.09. – 22.09.2019 F3K Laugarício MK Trenčín Letisko Trenčín
25.09.2019 Liga hádzadiel ZO ZTŠČ MK VSŽ Košice Košice
28.09.2019 Košická jeseň ZO ZTŠČ MK VSŽ Košice Košice
05.10. – 06.10.2019 Ringmaster Fly-A-Thon XII.ročník LMK Humenné Slovensko
05.10. – 06.10.2019 Seriálová súťaž MaSR F3F LMK – 122 Trenčianska Turná Lysica, Bezovec, Ostrý Vrch, Krochva, Dobšinský kopec
05.10.2019 Memoriál Jožka Hudáka MK Prešov Prešov
05.10.2019 Krajská liga hádzadiel – 4. kolo + A3 LMK – 122 Trenčianska Turná letisko Trenčín – Biskupice
12.10.2019 Tréning 15 – Práca s talentovanou mládežou MK Prešov Sedlice
12.10.2019 3. ročník Jesenná Nitra LMK Nitra Letisko Nitra – Veľké Janíkovce
19.10. – 20.10.2019 Klubový seriál F3F MK Záhorie MK Záhorie Pecková, Ostrý vrch
09.11.2019 Prešovská jeseň MK Prešov Prešov
09.11.2019 Majstrovstvá Slovenska MK Prešov Prešov
30.11.2019 Mikulášsky pohár 2019 – halová LMK – 122 Trenčianska Turná ZŠ telocvičňa Trenčianska Turná
14.12.2019 Piešťanská vianočná hala LMK – FF – Piešťany Športová hala gymnázium Piešťany
31.12.2019 Tréning RC lietania rôznych kategórii aj Raketových modelov RC Letka Košice Modelárske letisko RC Letky Košice – Rozhanovce
31.12.2019 Tréningové lietanie RC Aeroklub Hlohovec – Kľačany Letisko RC Aeroklub Hlohovec-Kľačany

 

Závesné lietanie a paragliding

Súťaže a akcie – domáce

Termín Názov Miesto konania Kontakt
Motorové závesné lietanie – MZK
14.06. – 16.06.2019 1. kolo M SR v MZK Plevník Ľubomír Balej
21.06. – 23.06.2019 2. kolo M SR v MZK Nitra Miloš Paliatka
05.07. – 07.07.2019 3. kolo M SR v MZK Svidník Vladimír Krempaský
19.07. – 21.07.2019 Zlet MZK a školenie vlekania závesných klzákov Nitra Miloš Paliatka
27.07. – 28.07.2019 4. kolo M SR v MZK Vavrečka Mikuláš Košťál
októbrový víkend Zlet motorových závesných klzákov pod Tatrami a vyhodnotenie sezóny Mlynica Miroslav Huljak
Motorové padákové lietanie – MPK
10.05. – 12.05.2019 Slovenská liga a zlet MPK – 0. kolo (náhr. termín 17.05. – 19.05.2019) Čečejovce – Seleška Ernest Halász
17.05. – 19.05.2019 Slovenská liga a zlet MPK – 1. kolo (náhr. termín 24.05. – 26.05.2019) Chtelnica Pavel Bednarčík
28.06. – 30.06.2019 Slovenská liga a zlet MPK – 2. kolo Lisková Marián Adame
28.06. – 30.06.2019 Zlet MPKa MZK Kolonica Miroslav Bober
05.07. – 07.07.2019 Slovenská liga a zlet MPK – 3. kolo Vavrečka Marián Adame
19.07. – 21.07.2019 Slovenská liga a zlet MPK – 4. kolo (náhr. termín 02.08. – 04.08.2019) Zborov Andrej Gmitter
22.07. – 28.07.2019 Slovenská liga a zlet MPK – 5. kolo Kaluža Jozef Pristaš
02.08. – 04.08.2019 Slovenská liga a zlet MPK – 6. kolo (náhr. termín 09.08. – 11.08.2019) Ražňany Martin Šimko
23.08. – 25.08.2019 Slovenská liga a zlet MPK – 7. kolo (náhr. termín 30.08. – 01.09.2019) Nemešany Michal Mačák
06.09. – 08.09.2019 M SR v MPK (náhr. termín 13.09. – 15.09.2019) Ražňany Martin Šimko
20.09. – 22.09.2019 Slovenská liga a zlet MPK – 8. kolo (náhr. termín 28.09. – 30.09.2019) Čečejovce – Seleška Ernest Halász
Závesné lietanie bezmotorové – ZL
01.05. – 05.05.2019 M SR v ZL – 1. kolo Zobor Miroslav Pavelka
08.05. – 12.05.2019 M SR v ZL – 2. kolo Straník Ivan Plučinský
20.06. – 23.06.2019 M SR v ZL – 3. kolo Donovaly Dušan Kalinka
14.08. – 18.08.2019 M SR v ZL – 4. kolo FAI 2 Nízke Tatry Jaroslav Sojka
27.09. – 29.09.2019 Memoriál V. Hlucha Zobor Miroslav Pavelka
Padákové lietanie bezmotorové – PL
01.05. – 06.05.2019 Straník Cup – 1. kolo Slovenského pohára v PL, Česká liga FAI 2 Straník Peter Vrabec
06.06. – 09.06.2019 Laugarício Cup – 2. kolo Slovenského pohára v PL Trenčín Miloš Gorelka
23.07. – 27.07.2019 Victoria Cup – 3. kolo Slovenského pohára v PL, Česká liga FAI 2 Donovaly Miroslav Jančiar
24.08. – 31.08.2019 Majstrovstvá Slovenska v PL FAI 2 Slovinsko, Tolmin Trvec Gašper
05.09. – 08.09.2019 Koka Cup – 4. kolo Slovenského pohára v PL Kokava nad Rimavicou Marek Jánošík
01.01. – 30.09.2019 Cross Country celý svet LAA SR

Súťaže a akcie – zahraničné

Termín Názov Miesto konania Kontakt
Motorové padákové lietanie – MPK
07.08. – 17.08.2019 Majstrovstvá Európy paramotory – klasika Litva, Ignalina www.emc2019.net
Závesné lietanie bezmotorové – ZL
25.04. – 01.05.2019 Friulli Venezia Giulia Trophy Taliansko, Meduno www.airtribune.com/…ng-2019/info
17.05. – 19.05.2019 Austrian Open Rakúsko, Aflenz www.airtribune.com/…pen-2019/inf
12.07. – 27.07.2019 Majstrovstvá Sveta v ZL Taliansko, Tolmezzo www.italy2019.com/…ondiali-2019
Padákové lietanie bezmotorové – PL
19.03. – 30.03.2019 Superfinále Svetového pohára v PL Brazília, Baixo Guandu www.pwca.org/node/43029
05.08. – 18.05.2019 Majstrovstvá Sveta v PL Macedónsko, Krushevo www.fai.org

« Späť

zverejnené: 19.01.2016 | aktualizované: 18.02.2019 | počet zobrazení: 59996

Súvisiace články: 1 - 3 / 3

Kalendár 2018

zverejnené: 08.01.2019 | aktualizované: 08.01.2019 | počet zobrazení: 125

Kalendár 2017

zverejnené: 23.01.2018 | aktualizované: 23.01.2018 | počet zobrazení: 5081

Kalendár 2016

zverejnené: 18.01.2017 | aktualizované: 18.01.2017 | počet zobrazení: 11429

počet prístupov od 19.01.2016: 242420
počet prístupov dnes: 143