Staré stránky

Staré stránky SNA sú dostupné na adrese http://old.sna.sk.

Kalendárik

  «   Február   »  
  «   2020   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

CPS 2018 (výsledky)

Obsah:

Zápis z elektronického hlasovania KBL SNA dňa 15.01.2019
(formát PDF, veľkosť 608,4 kB)

Celoštátna plachtárska súťaž 2018 – medzinárodná

CPS 2018 – medzinárodná – vyhodnotenie
(formát PDF, veľkosť 101,6 kB)

Poradie Body Priezvisko Meno Aeroklub
1. 4914 Ľubík Jakubčák SGC Martin
2. 4750 Drahoš Sitár Prievidza
3. 4659 Gabriela Belákova Prievidza
4. 3995 František Sobek Prešov
5. 3709 Pavol Černý SGC Martin
6. 3601 Lukáš Benedikt Trnava
7. 2636 Martin Jurovic Bratislava
8. 2596 Radoslav Čagala Nitra
9. 2576 Tibor Arpáš Nitra
10. 2356 Martin Fürješ SGC Martin
11. 2329 Jan Kovalčík Bratislava
12. 2315 Marek Straka Trenčín
13. 2312 Peter Jánoška Nitra
14. 2259 Dominik Jančík Nitra
15. 2250 Maroš Divok Spišská Nová Ves
16. 2243 Ján Divok Spišská Nová Ves
17. 2209 Viktor Hnáta Holíč
18. 2196 Miloš Ťapušík Nitra
19. 2161 Jozef Kožár Martin
20. 2111 Branislav Jesenský SGC Martin
21. 2043 Ivan Kotvas Nitra
22. 2034 Benedikt Laho Trnava
23. 1953 Milan Surovčík ml. Žilina
24. 1930 Martin Šabľa Spišská Nová Ves
25. 1923 Bohumil Vašek Partizánske
26. 1918 Miroslav Belianský Partizánske
27. 1906 Tomáš Bobok Prievidza
28. 1905 Viktória Divoková Spišská Nová Ves
29. 1897 Jozef Dúc Nitra
30. 1861 Milan Lojdl Martin
31. 1841 Šimon Šiška Šimon SGC Martin
32. 1827 Adam Kacvinský Bratislava
33. 1820 Ivan Bajana Ivan Martin
34. 1815 Luděk Somol SGC Martin
35. 1781 Peter Šamaj Žilina
36. 1776 Samuel Posluch SGC Martin
37. 1771 Miloš Šrank Nové Zámky
38. 1761 Milan Surovčik Žilina
39. 1753 Ján Zubák Partizánske
40. 1736 Milan Podhorny Nitra
41. 1733 Radek Košulic Holíč
42. 1719 Tibor Noga SGC Martin
43. 1702 Jozef Žabka Partizánske
44. 1698 Miroslav Ťapuška Prievidza
45. 1686 Marek Seman Prešov
46. 1676 Erik Mikulas Partizánske
47. 1670 Anton Zelenaj Nové Zámky
48. 1669 Brano Studienka Trenčín
49. 1654 Marek Kubán Bratislava
50. 1653 Ľubomír Beluško Prešov
51. 1647 Edmund Schuller Lučenec
52. 1640 Slavo Vaník Očová
53. 1637 Peter Klepac Nitra
54. 1634 Ján Hrnčírik Trnava
55. 1622 Peter Hupka Nitra
56. 1621 Miroslav Mlynárik Banská Bystrica
57. 1617 Miloš Mach Nové Zámky
58. 1594 Oldřich Španiel Bratislava
59. 1558 Michal Slovák Holíč
60. 1556 Eduard Niko Prievidza
61. 1555 Dávid Darnady Nitra
62. 1553 Jozef Sopirjak Košice
63. 1549 Juraj Dado Prievidza
64. 1548 Daniel Smolka Prievidza
65. 1547 Ivan Chabada Banská Bystrica
66. 1547 Ján Jagoš Banská Bystrica
67. 1546 Dušan Zubák Partizánske
68. 1540 Peter Fidler Partizánske
69. 1534 Adam Kučera Nitra
70. 1522 Juraj Sidor Holíč
71. 1515 Kromka Kollar Poprad
72. 1512 Peter Pokorný Bratislava
73. 1505 Daniel Kronek SGC Martin
74. 1492 Marián Szabó Partizánske
75. 1492 Ľudovít Homola Bratislava
76. 1491 Jozef Šnirc Prievidza
77. 1491 Jožko Horňák Air Sympatia
78. 1458 Roman Petro Nitra
79. 1431 Martin Šnirc Nitra
80. 1407 Juraj Dudáš Prievidza
81. 1403 miloš mach Trnava
82. 1370 Igor Čech Bratislava
83. 1360 Filip Pecháč Nitra
84. 1357 Milan Valjašek Žilina
85. 1354 Marcel Straka Nitra
86. 1321 Kubo Dudáš Prievidza
87. 1319 Miloslav Jirků Žilina
88. 1310 Jan Košťál Holíč
89. 1254 Jozef Pavlinský Prešov
90. 1244 Pavol Baláž Holíč
91. 1239 Lubo Nosal Poprad
92. 1237 Jozef Peško Nitra
93. 1215 Juraj Vyšný Senica
94. 1184 Andrej Sedlák Nitra
95. 1181 Zdeno Hrčka Trnava
96. 1141 Jan Hlinka Martin
97. 1131 Samuel Hruška Žilina
98. 1108 Peter Gašparovič SGC Martin
99. 1081 Jozef Sobek Prešov
100. 1076 Miroslav Štempeľ Prešov
101. 1072 Igor Berko Spišská Nová Ves
102. 1033 Martin Voštinár Dubnica nad Váhom
103. 1017 Ivan Ziska Spišská Nová Ves
104. 1015 Miloš Horvát Bratislava
105. 997 Petr Neuhauser Holíč
106. 996 Peter Hornak Senica
107. 976 Roman Kostelník Trenčín
108. 942 Frantisek Michalik Trenčín
109. 908 Eva Jančiová Nitra
110. 895 Marian Greschner Žilina
111. 884 Ivana Jurovicová Bratislava
112. 859 Stanislav Chupáň Žilina
113. 848 Viliam Tutko Nitra
114. 847 Zdeněk Šebesta Holíč
115. 833 Peter ILLE Žilina
116. 824 Peter Škrabálek Bratislava
117. 796 Maroš Okoš Prešov
118. 789 Tomáš Rada Holíč
119. 783 Michal Hacaj Holíč
120. 782 Peter Usiak Banská Bystrica
121. 750 Alberto Rizzi Holíč
122. 737 Igor ILLE Senica
123. 702 Lukáš Minárik Prešov
124. 670 Antonia Sulirova Poprad
125. 667 Michal Bača Nitra
126. 659 Jordan Cabaud Holíč
127. 628 Ľuboš Benďák Nitra
128. 614 Peter Ondruš Prievidza
129. 610 Roman Leporis Prievidza
130. 589 Stanislav Procháska Holíč
131. 581 Stanislav Kosák Trnava
132. 561 Martin Kočiš Holíč
133. 549 Peter Studený Žilina
134. 541 Miroslav Stehlík Holíč
135. 498 Miroslav Gawron Holíč
136. 496 Patrik Kavan Nitra
137. 467 Boris Frey Nové Zámky
138. 461 Pavol Klein Nitra
139. 457 Igor Špaček Holíč
140. 448 Martin Toman Prešov
141. 439 Juraj Lokaj Žilina
142. 404 Vladimír Kočvara Holíč
143. 393 Peter Ušiak Banská Bystrica
144. 386 Jan Šebesta Holíč
145. 383 Petra Sováková Holíč
146. 372 Štefan Liška Trnava
147. 371 Michal Lukáč Žilina
148. 362 ivana sidorova Holíč
149. 360 Marián Ťapušík Nitra
150. 357 Pavol Studnický Holíč
151. 335 Tomáš Sisák Poprad
152. 315 Leonard Žilka Banská Bystrica
153. 293 Štefan Šimončič Bratislava
154. 291 Pavol Rebroš Bratislava
155. 258 Igor Zverko Nitra
156. 249 Alexander Rosner Prešov
157. 226 Zoltán Szelle Prievidza
158. 214 Michal Špaček Trenčín
159. 193 Lukáš Hvizda Prešov
160. 181 Marcel Čambala Holíč
161. 177 Peter Polerecký Poprad
162. 170 Richard Dvorský Holíč
163. 169 Janka Čambalová Holíč
164. 166 Jozef Vyletel Očová
165. 150 Matej Jedlička Žilina
166. 123 Katarína Herzánová Holíč

Celoštátna plachtárska súťaž 2018 – slovenská

CPS 2018 – slovenská – vyhodnotenie
(formát PDF, veľkosť 85,8 kB)

Poradie Body Priezvisko Meno Aeroklub
1. 2596 Radoslav Čagala Nitra
2. 2576 Tibor Arpáš Nitra
3. 2329 Jan Kovalčík Bratislava
4. 2315 Marek Straka Trenčín
5. 2312 Peter Jánoška Nitra
6. 2243 Ján Divok Spišská Nová Ves
7. 2234 Dominik Jančík Nitra
8. 2214 Martin Jurovic Bratislava
9. 2209 Viktor Hnáta Holíč
10. 2196 Miloš Ťapušík Nitra
11. 2078 Lukas Benedikt Trnava
12. 2072 Jozef Kožár Martin
13. 2043 Ivan Kotvas Nitra
14. 2034 Benedikt Laho Trnava
15. 2032 Maroš Divok Spišská Nová Ves
16. 1953 Milan Surovčík ml. Žilina
17. 1930 Martin Šabľa Spišská Nová Ves
18. 1923 Bohumil Vašek Partizánske
19. 1918 Miroslav Belianský Partizánske
20. 1905 Viktória Divoková Spišská Nová Ves
21. 1897 Jozef Dúc Nitra
22. 1861 Milan Lojdl Martin
23. 1841 Šimon Šiška SGC Martin
24. 1827 Adam Kacvinský Bratislava
25. 1820 Ivan Bajana Martin
26. 1815 Luděk Somol SGC Martin
27. 1781 Peter Šamaj Žilina
28. 1776 Samuel Posluch SGC Martin
29. 1771 Miloš Šrank Nové Zámky
30. 1761 Milan Surovčik Žilina
31. 1753 Ján Zubák Partizánske
32. 1736 Milan Podhorny Nitra
33. 1733 Radek Kosulic Holíč
34. 1719 Tibor Noga SGC Martin
35. 1702 Jozef Zabka Partizánske
36. 1698 Miroslav Ťapuška Prievidza
37. 1686 Marek Seman Prešov
38. 1676 Erik Mikulas Partizánske
39. 1670 Anton Zelenaj Nové Zámky
40. 1669 brano Studienka Trenčín
41. 1654 Marek Kubán Bratislava
42. 1653 Ľubomír Beluško Prešov
43. 1647 Edmund Schuller Lučenec
44. 1640 Slavo Vaník Očová
45. 1637 Peter Klepac Nitra
46. 1634 Ján Hrnčírik Trnava
47. 1622 Peter Hupka Nitra
48. 1621 Miroslav Mlynárik Banská ystrica
49. 1594 Oldřich Španiel Bratislava
50. 1558 Michal Slovák Holíč
51. 1556 Eduard Niko Prievidza
52. 1555 Dávid Darnady Nitra
53. 1553 Jozef Sopirjak Košice
54. 1549 Juraj Dado Prievidza
55. 1548 Daniel Smolka Prievidza
56. 1547 Ivan Chabada Banská ystrica
57. 1547 Ján Jagoš Banská ystrica
58. 1546 Dušan Zubák Partizánske
59. 1540 Peter Fidler Partizánske
60. 1534 Adam Kučera Nitra
61. 1522 Juraj Sidor Holíč
62. 1515 Kromka Kollar Poprad
63. 1512 Peter Pokorný Bratislava
64. 1505 Daniel Kronek SGC Martin
65. 1492 Marián Szabó Partizánske
66. 1492 Ľudovít Homola Bratislava
67. 1491 Jozef Šnirc Prievidza
68. 1491 Jožko Horňák Air Sympatia
69. 1458 Roman Petro Nitra
70. 1439 Tomáš Bobok Prievidza
71. 1431 Martin Šnirc Nitra
72. 1407 Juraj Dudáš Prievidza
73. 1403 miloš mach Trnava
74. 1370 Igor Čech Bratislava
75. 1360 Filip Pecháč Nitra
76. 1357 Milan Valjašek Žilina
77. 1354 Marcel Straka Nitra
78. 1321 Kubo Dudáš Prievidza
79. 1320 Martin Fürješ SGC Martin
80. 1319 Miloslav Jirků Žilina
81. 1310 Jan Košťál Holíč
82. 1254 Jozef Pavlinský Prešov
83. 1244 Pavol Baláž Holíč
84. 1239 Lubo Nosal Poprad
85. 1237 Jozef Peško Nitra
86. 1215 Juraj Vyšný Senica
87. 1184 Andrej Sedlák Nitra
88. 1181 Zdeno Hrčka Trnava
89. 1141 Jan Hlinka Martin
90. 1131 Samuel Hruška Žilina
91. 1108 Drahoš Sitár Prievidza
92. 1108 Peter Gašparovič SGC Martin
93. 1081 Jozef Sobek Prešov
94. 1076 Miroslav Štempeľ Prešov
95. 1072 Igor Berko Spišská Nová Ves
96. 1039 František Sobek Prešov
97. 1033 Martin Voštinár Dubnica nad Váhom
98. 1017 Ivan Ziska Spišská Nová Ves
99. 1015 Miloš Horvát Bratislava
100. 997 Petr Neuhauser Holíč
101. 996 Peter Hornak Senica
102. 976 Roman Kostelník Trenčín
103. 942 Frantisek Michalik Trenčín
104. 916 Miloš Mach Nové Zámky
105. 908 Eva Jančiová Nitra
106. 895 Marian Greschner Žilina
107. 884 Ivana Jurovicova Bratislava
108. 859 Stanislav Chupáň Žilina
109. 848 Viliam Tutko Nitra
110. 847 Zdeněk Šebesta Holíč
111. 833 Peter ILLE Žilina
112. 824 Peter Škrabálek Bratislava
113. 796 Maroš Okoš Prešov
114. 789 Tomáš Rada Holíč
115. 783 Michal Hacaj Holíč
116. 782 Peter Usiak Banská Bystrica
117. 750 Alberto Rizzi Holíč
118. 737 Igor ILLE Senica
119. 702 Lukáš Minárik Prešov
120. 667 Michal Bača Nitra
121. 659 Jordan Cabaud Holíč
122. 628 Ľuboš Benďák Nitra
123. 614 Peter Ondruš Prievidza
124. 610 Roman Leporis Prievidza
125. 589 Stanislav Procháska Holíč
126. 581 Stanislav Kosák Trnava
127. 561 Martin Kočiš Holíč
128. 549 Peter Studený Žilina
129. 541 Miroslav Stehlík Holíč
130. 498 Miroslav Gawron Holíč
131. 496 Patrik Kavan Nitra
132. 467 Boris Frey Nové Zámky
133. 461 Pavol Klein Nitra
134. 457 Igor Špaček Holíč
135. 448 Martin Toman Prešov
136. 439 Juraj Lokaj Žilina
137. 404 Vladimír Kočvara Holíč
138. 393 Peter Ušiak Banská Bystrica
139. 386 Jan Šebesta Holíč
140. 383 Petra Sováková Holíč
141. 372 Štefan Liška Trnava
142. 371 Michal Lukáč Žilina
143. 362 Ivana Sidorova Holíč
144. 360 Marián Ťapušík Nitra
145. 357 Pavol Studnický Holíč
146. 335 Tomáš Sisák Poprad
147. 315 Leonard Žilka Banská Bystrica
148. 293 Štefan Šimončič Bratislava
149. 291 Pavol Rebroš Bratislava
150. 258 Igor Zverko Nitra
151. 249 Alexander Rosner Prešov
152. 226 Zoltán Szelle Prievidza
153. 214 Michal Špaček Trenčín
154. 193 Lukáš Hvizda Prešov
155. 181 Marcel Čambala Holíč
156. 170 Richard Dvorský Holíč
157. 169 Janka Čambalová Holíč
158. 166 Jozef Vyletel Očová
159. 150 Matej Jedlička Žilina
160. 123 Katarína Herzánová Holíč

Celoštátna plachtárska súťaž 2018 – juniorská

CPS 2018 – juniorská – vyhodnotenie
(formát PDF, veľkosť 73,7 kB)

Poradie Body Priezvisko Meno Aeroklub
1. 1953 Surovčík Milan ml. Žilina
2. 1905 Viktória Divoková Spišská Nová Ves
3. 1841 Šimon Šiška SGC Martin
4. 1827 Adam Kacvinský Bratislava
5. 1820 Ivan Bajana Martin
6. 1776 Samuel Posluch SGC Martin
7. 1654 Marek Kubán Bratislava
8. 1534 Adam Kučera Nitra
9. 1239 Lubo Nosal Poprad
10. 1131 Samuel Hruška Žilina
11. 1033 Martin Voštinár Dubnica nad Váhom
12. 908 Eva Jančiová Nitra
13. 667 Michal Bača Nitra
14. 496 Patrik Kavan Nitra
15. 467 Boris Frey Nové Zámky
16. 335 Tomáš Sisák Poprad
17. 170 Richard Dvorský Holíč
18. 150 Matej Jedlička Žilina

Celoštátna plachtárska súťaž 2018 – ženská

CPS 2018 – ženská – vyhodnotenie
(formát PDF, veľkosť 71,2 kB)

Poradie Body Priezvisko Meno Aeroklub
1. 4659 Gabriela Beláková Prievidza
2. 1905 Viktória Divoková Spišská Nová Ves
3. 908 Eva Jančiová Nitra
4. 884 Ivana Jurovicová Bratislava
5. 670 Antónia Sulirová Poprad
6. 383 Petra Sováková Holíč
7. 362 Ivana Sidorová Holíč
8. 169 Janka Čambalová Holíč
9. 123 Katarína Herzánová Holíč

« Späť

zverejnené: 17.01.2019 | aktualizované: 17.01.2019 | počet zobrazení: 201

počet prístupov od 19.01.2016: 249290
počet prístupov dnes: 80